Головна : Новини

Може електроопалення бути економним?

, 11:27
0 268

Питання опалення власного будинку є актуальним для всіх людей без винятку. 1-їм з відповідей на дане питання може стати квартири або будинку, тобто застосування нагрівальних електроприладів для генерації тепла. Певні представники цих приладів добре знайомі майже всім людям.

Сьогодні дуже складно знайти квартиру або будинок, в яких не було б переносних електричних конвекторів, радіаторів, тепловентиляторів, калориферів. У переважній більшості випадків вони застосовуються в якості резервного джерела тепла. Всім людям відомо, що вони «тягнуть» дуже багато електроенергії і, як наслідок, їх застосування, як основного джерела тепла «виллється в копійку».

Тут виникає логічне питання: "Чому тоді тепер з усіх боків сурмлять про економне електричному опаленні і чи можуть сучасні системи електричного опалення нагріти житло за доступну ціну?".
Щоб відповісти на ці питання, перш за все, треба познайомитися з  найбільш поширеними на сьогоднішній день електричними джерелами тепла.

Нині для опалення житла електрикою найчастіше застосовують:

  1. Електрокотли. Ви можете підключати їх до існуючих і нових системах водяного опалення, а також нагрівати воду в них за допомогою електричної енергії;
  2. Електрорадіатори. У всіх приладах цього типу є власний автономний нагрівальний елемент, нагріває рідину, яка, в свою чергу, виконує роль теплоносія;
  3. Електроконвектори. Вони є справжніми «генераторами» теплого повітря безпосередньо в обігрівається кімнаті;
  4. Електропанелі. Якщо вірити рекламі, то це дуже економний джерело тепла;
  5. Інфрачервоні обігрівачі. Дані прилади зможуть обігріти людину навіть на вулиці;
  6. Системи «тепла підлога». Це аналог водянога теплої підлоги, тільки працює на електриці;
  7. Електрокаміни. Це сукупність тепла і ілюзії живого вогню у вашому домі.

Так як же зрозуміти чи електричне опалення економним чи ні?

Для цього достатньо просто для конкретного приміщення порахувати потрібну для його опалення електричну потужність. Саме з цієї потреби і можна буде оцінити, чи буде економним опалення будинку електрикою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ