Головна : Новини

Що собою являє чай Ті Гуань Інь?

, 18:14
0 348

З китайської мови "Ті Гуань Інь" перекладається, як "Залізна Бодхісаттва Милосердя". Це самий знаменитий і відомий чай улун, родом з повіту Аньси (південь провінції Фуцзянь). На даній території цей чай ченці вирощували в (7—9 ст.) починаючи ще з часів династії Тан. До речі, в Москві можна придбати в інтернет-магазині puerenergy.com.

те Гуань Інь — це напів-ферментований, крупно листовий чай-улун. Безпосередньо в Китаї цей чай відносять до бірюзовим або ж синьо-зеленим. Він займає положення між червоним і зеленим (а в РФ — чорним) чаєм. Для виробництва даного чаю застосовують більш зрілі листя, ніж для зеленого, а більш слабка ферментація в порівнянні з чорним чаєм дає можливість зберегти танін і вітаміни + надає йому пряно-фруктовий яскраво-виражений аромат і унікальний смак.

Вартість цього чаю, в залежності від сорту і часу збору, може істотно відрізнятися. Так на весняний збір припадає половина річного, і як результат, коштує він дешевше і придбати цей ТеГуаньИнь набагато простіше. На осінній збір припадає 15 відсотків річного, як результат, на ринку він закінчується набагато швидше весняного і це, відповідно, позначається на його ціні.

Легенда походження

Дуже давно в Китаї був 1-ин чаевод (його звали Вей Інь), який жив у повіті Аньси, в місті Шанъяо. Протягом 10 років щовечора і щоранку чаевод підносив улунский чай буддистського божеству (бодхисаттве Гуаньінь). Але однієї ночі Вей Інь приснився сон в якому до неї прийшла богиня Гуаньінь, взяла його за руку і привела до гірського скелі, де він, у свою чергу, побачив дерево небаченої краси, від якого йшов чарівний, божественний аромат. Прокинувшись, чаевод піднявся на гору і побачив побачене уві сні дерево. Він дуже швидко зрозумів, що це чайне рослина і тут же назвав його «Залізна Гуаньінь» (Ті Гуань Інь), в честь бодхисаттви.

Як вибрати?

У залежності від часу збору, сортності, а також місця його зростання, ТеГуаньИнь буває різних різновидів. Сам повіт Аньси має 11 волостей і 13 селищ і в кожному з них вирощують власний унікальний чай, саме тому вибираючи ТеГуаньИнь треба спиратися на власні смакові переваги.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ