Головна : Новини

Видалення бородавок за допомогою рідкого азоту

, 14:21
0 294

Бородавками називаються нарости на людському тілі, мають вірусну природу. Вони локалізуються на шкірі голови, тулуба і кінцівок, а також на слизових оболонках. Сама по собі поява бородавок говорить про нестабільну роботу імунної системи конкретної людини. Пам'ятайте про те, що при впливі факторів і зниженому імунітеті ризик появи бородавок зростає в кілька разів. Якщо ви виявили на своєму тілі бородавки і відчуваєте дискомфорт у зв'язку з їх появою, тоді вам треба звернутися до дерматолога. Даний лікар займається профілактикою виникнення, а також лікуванням (видалення) бородавок.

В сучасних клініках застосовують найбільш ефективні методи для усунення цих наростів. дає можливість max безболісно і min коротким періодом відновлення видалити ці нарости (більш детально про даній процедурі читайте на сайті moimvolosam.ru). Ще потрібно сказати, що тривогу повинні викликати будь-які зміни на шкірі. Адже нині ризик трансформації клітин в ракові дуже великий.

При появі бородавки можуть і не викликати жодних симптомів, а також дискомфорту. Але через деякий час, в місці появи бородавки можуть з'явитися печіння і сильний свербіж. Через деякий час новоутворення змінює величину, форму і забарвлення, а також з'являється неоднорідний колір. Крім того, бородавка може почати розмножуватися і локалізація ураження може розширитися. Наріст на видному місці може викликати естетичний дискомфорт, тому більшість людей воліють від них позбавлятися.

Видалення бородавок рідким азотом є дуже діючим методом. Згідно з фізичним особливостям, перехід азоту з у рідкий стан з газоподібного відбувається безпосередньо при температурі -196 0 С. В природі немає такого переходу рідкого азоту - це можливо лише в спеціальних клінічних і лабораторних умовах. Дана трансформація азоту в рідкий стан відбувається під контролем спеціаліста в спец. апараті. В основі способу видалення наростів рідким азотом лежить заморозка патологічної тканини. За фактом клітини зміненого епідермісу охолоджуються, ну а вода, яка знаходиться всередині клітин - заморожується. В результаті даної маніпуляції бородавка знищується і, через деякий час, відмирає.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ