Головна : Новини

Підвищуємо потенцію будинку

, 19:52
0 286

Дуже часто представники сильної статі стикаються зі зниженою потенцією. Боротися з цією проблемою можна або за допомогою лікарів, або підвищити потенцію самостійно в домашніх умовах. Є кілька способів улучшенить чоловіче здоров'я, але вони всі вимагають терпіння. Більш детально прочитати про те, чи можна на сайті http://otvet.biznet.ru/.

Методи поліпшення потенції:

  • Харчування;
  • Спорт;
  • Народні рецепти.

Спосіб № 1: Харчування

Продукти харчування, які підвищують потенцію, мають включати в свій склад речовини, поліпшують кровообіг, впливають на роботу чоловічої статевої системи і т. д. В 1-шу чергу треба віддавати перевагу різним горіхам. На вироблення тестостерону сприятливо діють фундук, волоські горіхи, а також арахіс. Професіонали рекомендують волоські горіхи змішати з медом, і вже через 14 днів ви побачите помітні поліпшення.

Крім того на чоловічу силу впливають наступні продукти:

  • кисломолочні продукти;
  • свіжі овочі;
  • червоне м'ясо;
  • морепродукти;
  • зелень.

Крім того, треба зі свого раціону виключити енергетичні напої, алкоголь, газовану воду і міцну каву. Теж варто скоротити вживання борошняних виробів, а також картоплі.

Спосіб № 2: Спорт

Правильне харчування буде особливо ефективним поряд з регулярними фізичними вправами - спорт в допомогу всім чоловікам! Щодня ввечері і вранці зарядку треба приділяти min 10 хв.

Особливу увагу потрібно приділяти спец. масажу. Є цілі курси масажу мошонки і яєчок, які ви можете переглянути в інтернеті. Завдяки цим процедурам послаблюється нервова система, підвищується імунітет, а також збільшується вміст тестостерону.

Спосіб № 3: Народні рецепти

Народні методи, в 1-у чергу, включають прийом ванн з травами. Так, стимулює статеву систему прийняття заспокійливих ванн на відварі лаврового листа, соснових шишок і гілок, а також ромашки.

Особлива роль у терапії потенції відводиться різних відварів. Так, велику користь для потенції несуть настої, а також відвари з трав аїру звичайного, дубровника, меліси, м'яти. Крім того, популярний женьшень, який був настояний на спирту.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ