Головна : Новини

Пластикові двері: основні переваги та різновиди

, 13:13
0 300

Наш час ми можемо з легкістю назвати століттям пластику. Варто просто подивитися на різноманіття посуду з цього матеріалу — нині вона вже не суто одноразова, а також цілком прийнятна ще й для частого застосування. Ну а ПВХ вікна просто витіснили дерев'яних побратимів з ринку.

І навіть двері у представницьких і солідних будовах все частіше встановлюють саме з пластику, а не з дерева. Пластик стає доречний тоді, коли на 1-ий план виходить економія. Більш того, сучасний пластик від своїх предків пішов учень дуже далеко. За словами поизводителей він майже на 100 % екологічний і безпечний для життя, а сьогодні можна декорувати будь-який матеріал.

Далі ми більш детально поговоримо саме про пластикових дверях, які найчастіше встановлюють в різних медичних установах. До речі, в Москві якісні пластикові ви можете придбати у ТОВ "Меддвери": http://www.meddveri.ru.

Більшість людей, почувши це словосполучення часто уявляють собі вхідні двері перукарні, магазину чи лікарні. Але пластикові двері вже давно зробили крок далеко вперед і з часом, витісняючи інші види дверей, займають все нові і нові ніші.

Переваги пластикових дверей:

  • відносна дешевизна;
  • доступність (їх можна купити в будь-якому куточку РФ);
  • довговічність;
  • простота в експлуатації і установці;
  • вони стійкі до вогню і не бояться вогкості;
  • вони практично не деформуються.

Види пластикових дверей:

  • міжкімнатні;
  • балконні;
  • вхідні.

Безпосередньо в залежності від свого функціонального призначення, двері мають особливості (і в закрывающем механізмі, і в будові). Так, міжкімнатні двері з пластику мають високу стулку, саме тому ручка на них монтується з 2-х сторін (на відміну від балконних). Більш того, в деяких модифікаціях міжкімнатних дверей не можливо встановити замок.

При виборі дверей найважливіше — це щоб вона гармоніювала з інтер'єром. До речі, така двері обійдеться її майбутньому власнику дуже дешево.

Міжкімнатні двері з пластику відрізняються величезних різноманітністю методів відкривання: розсувні, розпашні, розкладні і обертаються. Найбільш популярні сьогодні двері-гармошки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ