Головна : Новини

Що таке невроз і як його лікують

, 22:01
0 306

Неврозом називається дуже поширене на сьогоднішній день розлад людської нервової системи. Основною відмінністю неврозу від інших хвороб нервової системи є те, що невроз не веде до психічних порушень.

Саме тому, при відповіді на питання, яким чином лікувати неврози, треба зазначити, що ця хвороба не спричиняє ніяких органічних порушень. І щоб позбавитися від цієї хвороби, треба приділяти особливу увагу мозкових процесів, які безпосередньо пов'язані з обробкою інформації, думками та емоціями.

Щоб з'ясувати яким чином лікувати цю хворобу, треба знати особливості цього розладу і розповість нам про це Марков Олександр Володимирович - головний лікар харківської клініки "Алеф": .

Основні типи неврозів:

  • істерія;
  • неврастенія;
  • невроз страху;
  • невроз нав'язливих станів;
  • депресивний невроз;
  • іпохондричний невроз.

Треба відзначити, що протягом останніх десятиліть ділити неврози на окремі види стає все важче, і це пов'язано з безпосереднім зближенням їх клінічних проявів. Вилікувати неврози 1-мі ліками майже неможливо, головний метод терапії невротичних розладів - це психотерапія.

Щоб вилікувати невроз будь-якого типу, треба знати основні причини його появи. Треба відзначити, що при відповідній терапії, неврози абсолютно всіх типів можуть бути усунені.

При терапії неврозів можна виділити 2 головні підходи — робота з симптоматикою (з певними психічними і фізіологічними симптомами) і робота з факторами (соціальними та психогенними) .

Всі неврози відбуваються безпосередньо у зв'язку з неправильним вирішенням протиріч між значимими для людини факторами і його особистістю. Найчастіше даними факторами є відносини і (або) події. Дане явище називають невротичним конфліктом.

У відповіді на питання: "Яким чином лікувати неврози?", дуже важливо сказати, що виховання людини, його потреби, цінності, життєвий досвід, погляди і цілі, вміння знаходити раціональний вихід з дуже складних життєвих ситуацій, а також вплив зовнішнього середовища, визначають значущість отриманої інформації і відіграють важливу роль в терапії даного захворювання.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ