Головна : Новини

Що собою являє стягуюча білизна

, 22:04
0 310

Коригуючий білизна використовується для втягування тіла, при цьому створюється ілюзія, як min розмір <, ніж він є насправді. Але робити висновок, що коригуючий білизна на 1-ин, або кілька розмірів <, ніж насправді потрібно жінці, зробить її тоншою на 2-ва або більше розмірів, є на 100 % не вірним. неналежного розміру min може не надати належного ефекту, а по max принести шкоду, надмірно пережав судини.

Яким чином треба носити коригуючий білизна?

найпопулярніші кольори такого білизни – це чорний і тілесний. Відповідно, під кольорову або світлий одяг підійде тілесне коригуючий білизна (але тільки тоді, коли білизна буде приховано безпосередньо під одягом). А ось чорне тягне білизну можна надягати безпосередньо під темний одяг. Якщо ж жінка є прихильницею підходу, що забороняє представниці слабкої статі у всіх ситуаціях, за винятком постільних, використовувати будь нижня білизна, крім бежевого, тоді вона може зупинити свій вибір суто на бежевому кольорі.

Звичайно ж, при цьому, мається на увазі те, що жінка також є прихильницею підходу, при якому будь-хто може дозволяти або забороняти їй щось на себе одягати. Крім найпоширеніших квітів, компресійну білизну також як і звичайне нижня білизна буває будь-якого забарвлення. Принт або кричущі кольори на цьому білизна, втім, часто не зустрічаються.

Стягуюча білизна: З чим носити?

За великим рахунком, корректирующе білизну можна носити майже з будь-яким одягом. Підібрати витончену модель такого білизни можна навіть під напівпрозору одяг. Звичайно ж, керуючись здоровим глуздом – одягати, приміром, стягуючі панталони безпосередньо під прозоре плаття є не дуже вдалою ідеєю. Ну а трусики цілком можливо підібрати.

Як би там не було, стягуюча білизна під облягаючий одяг не лише можна носити, в цілому, в цьому полягає його основний зміст: облягаючий одяг підкреслює всі прогини/вигини і відсутність мінусів фігури, жінка виглядає витонченим і тонкою, а стягуюча білизна, яке було надіто на тіло, є її особистим секретом.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ