Головна : Новини

Фільтри для комплексного очищення води

, 17:55
0 316

Приблизно століття тому ви могли сміливо пити воду майже з усіх прісних водойм. Але бурхливий розвиток промисловості, а також технічний і науковий прогрес стали причиною повсюдного забруднення води. Сьогодні ж віянням сучасності є комплексна очистка води, адже в більшості країн світу водні ресурси містять відразу пару шкідливих домішок. Звичайний очищувач води виявляється просто неефективним.

Високоякісне видалення з води всіляких домішок

Системи комплексного очищення води дозволяють якісно видаляти:

  • органіку;
  • домішки марганцю і заліза;
  • солі кальцію і магнію (пом'якшуючи тим самим воду);
  • амоній, сульфати, а також нітрати.

Саме ж очищення води здійснюється за допомогою багатофункціональних фільтрів, детально про яких можна . Встановлювати такі фільтри вигідно, оскільки не треба робити попередній аналіз тієї води, що витікає з крану, щоб виявити, який саме очисний елемент необхідно зробити упор. Комплексна очистка води може впорається майже з усіма забруднювачами без винятку, практично також, як дуже популярні на сьогоднішній день фільтри зворотного осмосу.

Регенеруюча завантаження

Приготування завантаження (або суміші), що встановлюється фільтри комплексної очистки, передбачає досконале перемішування абсолютно всіх очисних елементів, оскільки в їх складі питома вага повинна на 100 % відповідати рецептом. У цих фільтрах можна провести регенерацію очищаючого матеріалу безпосередньо за допомогою таблетованої солі. У системах кабінетного і колонного типу регенерація завантаження совершаеться на автоматі, в інших – матеріал треба промивати самостійно. У будь-якому випадку – матеріал служить набагато довше, оскільки його очисні властивості ви можете часом відновлювати за допомогою звичайної промивки.

Вибір фільтра

Безпосередньо при виборі фільтра треба керуватися такими моментами, як: бажана вартість фільтра, необхідна продуктивність і обсяг вільного простору.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ