Головна : Новини

Інститут Hyalual (Гіалуаль)

, 20:42
0 306

Hyalual - це інноваційна, високотехнологічна компанія, яка займається питаннями старіння шкіри - починаючи від профілактики і закінчуючи відновленням. має незамінні властивості регенерації і омолодження шкіри тіла і обличчя, усуваючи при цьому не тільки лише зовнішні зміни, а також і саму причину старіння.

Активні інгредієнти продуктів Hyalual, завдяки вхідним до складу унікальної ТКД технології і RMCP-комплексу, починають власне дію одразу ж безпосередньо після дотику з самою шкірою. Також до складу входить гіалуронова кислота (незамінний зволожувач), яка створює захисну плівку на поверхні, глибоко проникає в різні шари епідермісу, і залишає при цьому шкіру зволоженою.

Інститут Hyalual особисто проводить наукові розробки, управляє мережею клінік естетичної медицини працюють під брендом і швидко збільшує асортимент власної продукції.

Історія компанії Гіалуаль

Інститут Hyalual був заснований у 2012 році в Швейцарії. Саме в цей час компанія почала впроваджувати власні інноваційні проекти та наукові розробки на міжнародній арені.

Одразу ж після успішного входження на світовий ринок компанія Hyalual стала розширювати власну діяльність: розширили кількість країн, був збільшений масштаб виробництва, були створені нові виробничі площі та клінічні бази.

Розробки Hyalual були визнані в цілому світі і пішли в глобальне виробництво. Інститут Гіалуаль розробив особисту систему Research and Development (R & D), що передбачає замкнутий круг від ідеї, клінічних випробувань, створення виробництва, до тестування на 100 тисяч пацієнтів  у власній клінічній базі. Цей підхід є гарантом високої якості продуктів, що випускаються.

Hyalual у всі часи ретельно підходила до свого персоналу, саме тому в інституті працюють лише дипломовані досвідчені працівники - справжні майстри власної справи.

Продукція Гіалуаль відповідає таким визнаним світовим стандартами якості ISO і GMP.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ