здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Інсульт та його наслідки

Серпень 08 2014

Головний мозок людини - це найважливіший орган людини, який контролює всі процесив організмі. Будь-які порушення в його роботі чреваті дуже серйозними наслідками: про порушення функцій певних органів або їх частин, аж до летального результату. Одним з найбільш небезпечних і блискавичних захворювань, яким піддається головний мозок, є інсульт. За своєю природою інсульт проявляється в порушенні кровообігу мозку (гостраформа), які призводять до незворотних ушкоджень судин і тканин, некрозу нервових волокон.

Через виникнення, інсульт буває двох видів:

- ішемічний, при якому один або декілька судин у мозку блокується тромбом або бляшкою (відкладеннями холестерину);
- геморрагіческій, при якому відбувається механічне пошкодження (розрив) посудини. Причиною розриву артерії може бути аневризма, високий артеріальний тиск.

Будь-які порушення в роботі окремих органів або систем, внаслідок інсульту, відбуваються з причини некрозу нервових клітин мозку, які відповідають за роботу цихорганів і систем (рух кінцівок, мова, зір та інше). Серйозність наслідків залежить від того, наскільки великим є ураження мозку і від того, наскільки своєчасно і правильно була надана перша допомога (ну і подальше лікування). Серед найбільш поширених, виділяють:

- втрата або зниження порухливості. Буває повним (параліч) або частковим (парез). Спостерігається, як правило, за однією з сторін тіла (стороні ураження мозку).
- втрата чутливості. Проявляється в окремих ділянках тіла і характеризується втратою здатності рецепторів сприймати інформацію ззовні (біль, температура і інше);
- порушення координації. До цеї категорії відносять, найбільш часто проявляється вид атаксії - мімічні асиметрії на обличчі (порушення механізму узгодженості дій різних груп м'язів);
- порушення мови, зору, слуху.

← Як повернути «чоловічу... Адвокат та його обязаности  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен