здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Адвокат та його обязаности

Серпень 09 2014

І так про професію адвоката нам постарається розповісти Лазарєва Катерина Василівна. Сучасний світ став набагато більш відкритим ніж років двадцять тому. Стрімкий розвиток науки, технологій, засобів зв'язку і комунікацій зруйнувало звичні бар'єри у спілкуванні між людьми, джерелах інформації, виборі сфери зайнятості. У теж час це дало поштовх розвитку бізнесу (як малого, так і крупного), розширивши горизонти співпраці і кількість ділових зв'язків. Значно розширена законодавча база, яка повинна регулювати всі взаємовідносини між суб'єктами (як юридичними, так і фізичними) підприємницької діяльності, так і інших сфер життя суспільства і, взагалі простих людей (наприклад, взаємини в сім'ї). Развитие демократичних інститутів спричинило за собою захист прав всіх і вся (тобто, все має відбуватися виключно в правовому руслі), але так чи інакше, існують моменти, що виходять за правове поле (спровоковані по умисна або необережна), і, отже, підпадають під сферу судового розгляду, з метою правового врегулюванняпитання. У цьому випадку ніяк не обійтися без людини (або групи осіб), які представлятимуть чиїсь інтереси в суді - адвоката. Поняття, скажімо прямо, не нове - ще на зорі розвитку демократії, в Стародавньому Римі існував інститут адвокатури (не дарма в юридичній науці існує цілий розділ Римського права). В обов'язки адвоката, кадо уповноваженого захисника законних прав та інтересів, входять:

- консультативна юридична підтримка в тій чи іншій сфері;
- допомога в складанні різних правових документів;
- участь у судочинстві, як захисника відповідає сторони; < br /> - представлення інтересів суб'єкта в держструктурах;
-інша правова допомога, не обмежується законодавством.

Оскільки поняття права багатогранно і охоплює різні сфери життя суспільства, то і спеціалізація (область діяльності) адвокатів також різна. Тому, кожен адвокат, залежно від досвіду, знань і зайнятості може бути професіоналом в якійсь віддільной галузі права - процесуальному, кримінальному, адміністративному, сімейному, військовому, міжнародному та інших.

← Інсульт та його наслідки Як відрізнити застуду від... 
Переглядів: 311
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен