Головна : Новини

Як відрізнити застуду від грипу або ГРВІ

, 04:38
0 395

З наближенням холодної пори року (зазвичай це осінь, зима, рання весна) повсюдно начину чомусь аж епідемії респіраторно-вірусних інфекцій (РВІ). Напевно, немає такої людини в світі, яка хоч раз в житті не переніс РВИ. Усім знайомі її симптоми - температура, головний біль, нежить, біль у горлі, кашель. У народі все це починають іменувати наввипередки, то застудою, то грип, то ГРВІ, хоча це абсолютно різні захворівшиания (або стану), які хоч і схожі в чомусь, але вимагають різних підходів до лікування. Відрізняти ці два явища варто вміти. Адже (якщо це дійсно вона) може бути вилікувана в лічені години ну або два-три дні, тоді як грип, якщо йому не приділити належної уваги (у тому числі беручи за застуду), може дати серйозні ускладнення і бистро перерости в пневмонію. Основні відмінності, які допоможуть відрізнити застуду від грипу або ГРВІ наступні:
- по-перше, це причина захворювання. Застуда - хворобливий стан, який викликано переохолодженням організму, що супроводжується легкими формами захворювань верхніх дихальних шляхів (риніт, ларингіт, фарингіт та інше). Грип - повпро інфекційне вірусне захворювання, викликане потраплянням в організм одного зі штамів вірусу і, в принципі, ніяк не пов'язане із зовнішніми погодними факторами;
- по-друге, це характер протікання початковій стадії хвороби. Грип характеризується різким стрибком температури тіла, загальною слабкістю на тлі інтоксикації, головним болем, кашлем. Простийуда, навпаки, характеризується яскраво вираженими катаральними проявами (нежить, біль у горлі) при рідкісному підйомі температури (фактично, вона може піднятися, якщо не приділити належної уваги основним катаральним симптомів). Лікування, як правило носить симптоматичний характер, тобто зводиться до усунення основних симптомів - нежиті, болюв горлі, температури. Паралельно необхідно проводити зміцнення імунітету, приймати вітаміни (особливо, вітамін С).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ