Головна : Новини

Як правильно нафарбувати брови?

, 19:01
0 308

Застосування макіяжу - це невід'ємний атрибут життя сучасної жінки. На сьогоднішній день є величезна кількість різних відтінків тіней, фарб та олівців, і якщо вміло застосовувати їх, то можна надати своєму обличчю додаткової чарівності, а також скорегувати безліч недоліків.

Далеко не всі жінки мають ідеальну форму брів, тому багатьом представницям прекрасної статі необхідно працювати безпосередньо над їх кольором і виразністю. І часом можна спостерігати, що частина жінок навіть поняття не мають, . Зрештою, такі дівчата дуже схожі на розмальованих ляльок, що, в свою чергу, безумовно псує їх зовнішність.

Взагалі для підфарбовування брів є кілька причин:

  • коли треба акцентувати увагу оточуючих безпосередньо на очах;
  • коли у жінки дуже світлі брови;
  • коли треба підкреслити або підкоригувати лінію брів.

Як робиться макіяж брів за допомогою олівця

Перед тим, як приступити до самого макіяжу, треба підготувати олівець, заздалегідь добре його заточивши. Після цього він буде залишати на вашій шкірі тоненьку лінію, яка і потрібна для майбутнього нанесення макіяжу. Варто знати, що у вас ніколи не вийде належним чином наточити олівець, якщо він буде нагрітий (наприклад, тривалий час перебував у вас в руках). В кінцевому підсумку, розм'якшується його грифель і просто кришиться під час заточування. Досвідчені представниці прекрасної статі, які працюють над виразністю свого погляду на протязі довгого часу і знають, яким чином треба правильно фарбувати олівцем свої брови, радять безпосередньо перед заточуванням застосовувати маленьку хитрість: покладіть на певний час свій робочий олівець в холодильник.

Брови треба попередньо розчесати спец. щіточкою, що найчастіше продається в одному комплекті з тінями або олівцем. Потім треба встановити грифель безпосередньо на внутрішній частині брови і легкими штрихами почати зафарбовування, в напрямку, який відповідає напрямку росту брів. Слідкуйте щоб лінії не були дуже яскравими, в іншому випадку вони будуть сильно кидатися в очі і покажуть недбалість нанесення макіяжу. Також не треба чітко описувати контури ваших брови, інакше ви будете схожі на театральну маску або ж ляльку. Крім того, треба дуже уважно підійти ще й до розтушовуванні окремих ліній (при потребі). Пам'ятайте, що недбало растушеванный штрих олівця з боку дуже схожий на пляму.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ