загрузка...
Головна : Новини

Основні переваги приватної клініки перед державною

, 22:24
0 331

Навіть незважаючи на той факт, що на офіційному рівні медицина в РФ безкоштовно, на практиці все одно за лікування в державних клініках потрібно платити (за «подарунки» лікарям, обслуговування поза чергою, здачу аналізів та ін). Саме тому багато громадян нашої країни вже встигли засвоїти просту істину: "Якщо потрібно буде все одно платити, то тоді краще відразу лікуватися у приватних мед. в установах, де найкращі лікарі, завжди турботливий і уважний персонал, а також практично ніколи немає черг". Приміром, в краснодарі краще довірити своє здоров'я фахівців з міжнародного : https://www.upclinic.ru/.

Всім відомо, що за прийом у спеціаліста вищої категорії, навіть у державній клініці, потрібно платити: хороший невролог, офтальмолог, косметолог, терапевт або гінеколог, часто дуже завантажений, саме тому не буде консультувати вас безкоштовно. Ну а аналізи в наших клініках можна здати 2-ма методами:

  • приїхати в лікарню за одну годину до її відкриття і просидіти потім 3 години в черзі;
  • заплатити і все зробити за кілька хвилин.

Ну а якщо вам не пощастило захворіти такими болячками, як тонзиліт, бронхіт або грип, тоді лікування в державних лікарнях вимагає від людини не лише багато нервів, часу і грошей.

Припустимо, що ви людина старої закалки і хочете лікуватися виключно безкоштовно. Але тепер скажіть чесно: чи довірили б ви районного лікаря з державної лікарні провести такі хірургічні операції, як: збільшення грудей або ліпосакція? Тоді чому ж ви думаєте, що їм можна довіряти їм лікування нирок або серця? Якісно провести УЗД або виміряти внутрішньоочного тиску можна лише на найбільш сучасному обладнання, що далеко не завжди знайдеш у державних медичних установах, а от приватні клініки часто оснащені найновішим мед. обладнанням.

Крім того, приватна лікарня - це найкращий варіант в тому випадку, якщо вам треба звернутися до так званих «незручним» лікарям (венеролога, проктолога, уролога, гінеколога та ін). Багато людей соромляться відвідувати таких лікарів безкоштовних клініках, побоюючись, що зустрінуть там знайомих і те що фахівець буде їм ставити незручні запитання. Ну а в приватній лікарні все простіше: приходячи до лікаря, людина може бути на 100% впевнений, що все сказане ним у кабінеті лікаря не вийде за його межі.

Ще 1-але перевага приватних медичних установ перед державними аналогами - це те, що в них крім лікувальних процедур, також пропонуються ще й естетичні.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ