Головна : Новини

Секс-іграшки: Роль у підтримці інтимного здоров'я

, 11:45
0 864

Секс-іграшки можна застосовувати для усунення сексуальних дисгармоній, сексуальної освіти дорослих, а також терапії певних форм сексуальних розладів. Далі, ми поговоримо про це більш детально розповість нам про застосування "іграшок для дорослих" співробітник інтернет-магазину seysex.com.ua, в якому можна безпосередньо придбати .

Фалоімітатори, вібратори

Масаж вагіни використовували в якості медичного прийому для терапії істеричних припадків аж до XIX ст., а безпосередньо в 1869 р. придумали 1-ий вібратор на пару.

Пам'ятайте про те, що при нерегулярній інтимного життя у представниць прекрасної статі в органах малого тазу утворюється застій крові, що надалі веде до всіляких запальних захворювань і навіть безпліддя. Щоб цьому запобігти і чи потрібні фалоімітатори і вібромасажери!

Сучасні вібратори не лише max розбивають застійні явища, а також ще й розвивають у жінок чутливість. Дані пристрої рекомендуються для лікування аноргазмії.

Тренажери Кегеля і вагінальні кульки

Вправи Кегеля спрямовані безпосередньо на зміцнення м'язів тазового дна. Тренування м'язів промежини і піхви, сприяє профілактики, а також лікування хвороб жіночої сечостатевої системи. В особливості, вагінальні кульки рекомендуються для післяпологового відновлення м'язів.

Ляльки і вагіни

У чоловіків, як і у представниць прекрасної статі, з-за відсутності інтимного життя також може з'явиться застій крові в органах малого тазу. У майбутньому це може призвести до аденомі передміхурової залози, а також простатиту. Для профілактики подібних застійних явищ використовують реалістичні ляльки і мастурбатори.

Масажери простати

Дані пристосування застосовують для профілактики і лікування хвороб простати. Метою такого масажу є поліпшення кровообігу в передміхуровій залозі.

Вакуумні помпи

Жіночі грудні вакуумні помпи використовують для профілактики застоїв при годуванні малюка, а також такий болени, як мастопатія — помпи розбивають ущільнення + їх можна застосовувати в якості молоковідсмоктувача. Також, помпи посилюють кровообіг, служать для збільшення грудей і досить добре підтримують груди безпосередньо після годування нею.

Чоловічі вакуумні помпи тренує нервову і кровоносну системи, які відповідають за стійку ерекції. Їх застосовують для збільшення пеніса, при захворюваннях простати, для профілактики такої хвороби, як простатит + вікових змін. Помпа розтягує зв'язки в підставі пеніса + покращує еластичність судин.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ