Головна : Новини

Ринопластика носа: Що собою представляє?

, 18:43
0 264

Ринопластикою називається естетична хірургічна операція по зміні розмірів або форми зовнішньої частини носа. Цю операцію найчастіше проводять з метою ліквідації деформації після травм та уроджених дефектів. 1-на з її основних завдань - це зберегти під час хірургічного втручання індивідуальні риси особи і гармонійно змінити при цьому форму носа.

Ринопластика – це ніщо інше, як корекція форми носа, що вважається 1-ої з найбільш складних хірургічних операцій естетичного плану. Складність полягає в тому, що ніс має дуже складну будову – його стінки складаються з величезної кількості кісток і хрящів, а операція полягає в послідовних діях пластичного хірурга по зміні кожного окремого компонента.

Лікар при цьому повинен чітко розуміти: як згодом зміниться ніс пацієнта і до яких результатів призведе кожну його дію. Даний орган є не просто частиною людського обличчя, що має гармонійно з ним поєднуватися, а також це ще й орган дихання - саме тому, завжди потрібно враховувати його функціональні можливості. Дуже часто корекція форми носа може і, більш того, повинна йти в сукупності з відновленням у пацієнта правильного носового дихання. Нині цю операцію проводять практично у всіх містах. Так, наприклад, можна зробити в декількох клініках (детальніше дивіться на сайті http://rinoplastikanosa.ru/rinoplastika-nosa-v-moskve/).

Пластику носа: Основні методи

На сьогоднішній день є 2 методи ринопластики:

 • відкритий;
 • закритий.

1-й метод застосовують тоді, коли треба працювати безпосередньо з хрящами або кістками. Подібне хірургічне втручання триває приблизно 2 години і проводиться під загальним наркозом. Цей метод пластики носа має більш тривалий період реабілітації, але правда має більш передбачувані результати.

2-й метод хороший тим, що після нього на обличчі пацієнта не видно рубців (вони знаходяться всередині носа), після всіх необхідних маніпуляцій пацієнту накладають розчинні шви, він менш травматичний, не порушує кровообіг і опорну функцію носа, а також зберігає колумеллярные артерії. Правда, у нього є і мінус: може зшивання склепінь хрящів і, як результат, досягнення симетрії.

Ринопластика: Основні види

Пластику носа ділиться на кілька різновидів, що припускають різні цілі, а також підсумковий результат:

 1. Ринопластика ніздрів;
 2. Септоринопластика;
 3. Конхотомия;
 4. Виправлення колумелли;
 5. Аугментационная ринопластика;
 6. Графтинг;
 7. Пластику кінчика носа;
 8. Ін'єкційна ринопластика;
 9. Лазерна ринопластика.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ