Головна : Новини

Лікувальні сакські бруду - лікування в Саках

, 22:02
0 653

Трохи історії

Про дивовижні лікувальні властивості сакських грязей знають з незапам'ятних часів. Перше свідчення про омолоджуючий ефект сакських грязей можна зустріти у давньогрецького мандрівника Геродота. У середині   V   в. до н.е. він мандрував по світу. У тому числі заїхав і в Тавріку, так називався Крим в античну епоху. Як писавсам Геродот, подорож була виснажливим і виснажливим. Приїхавши на стоянку, де зараз розташовується сучасне місто Саки, Геродот і його команда, буквально, валилися з ніг від утоми. Місцеві жителі запропонували їм привести себе в порядок, так би мовити, змити втому і пил доріг. І порадили для цього … скупатися в багнюці. Але не в прідорожной канаві, а в грязі розташованого неподалік озерця. Після такої незвичайної ванни, Геродот зазначив у себе і у своїх попутників небувалий приплив сил і життєвої енергії. Він писав, що навіть досить літні мужі після грязьовий ванни відчували юнацьку пристрасть до амурних утіх, були рухливі й веселі. &Nbsp;

Неповторна лікувальна сила

Як можна судити з цього короткого історичного екскурсу, дійсно лікувальна. І це її властивість навіть відображено в самій назві міста Саки. У перекладі з татарської, слово « сак » означає здоров'я, велетенську силу.

Що ж із себе представляет ця дивовижна бруд? Чому її дію на організм людини так благотворно?

Почнемо з того, що цей бруд вельми складний продукт, що складається з величезної кількості компонентів. До її складу входять оксиди і солі таких металів як магній, калій, залізо, кремній, кальцій та інших. Безпосередньо найдрібнішихе частки глини і піску, а також перероблені залишки рослин і фауни. Все це розчинено в сільносолёной воді. Вона так і називається – ропа. Навіть без усіх перерахованих вище компонентів ропа чудове терапевтичний засіб. До цього слід додати, що крім органічних і неорганічних частин до складу сакської лікувальної грязі входятьгази метан, аміак і сірководень. Вони збільшують проникаюче та антибактеріальну властивість бруду.

І, нарешті, найголовніше. Все це ніколи не стало б настільки відомою і лікувальною гряззю, якби не унікальний природний фактор. Вся справа в тому, що саме в цьому місці за тисячі років сформувався єдиний в своєм роді мікроклімат з неповторною мікрофлорою. Сама природа вибрала Саки для створення тут оздоровчого центру.

Адже сакская бруд здатна, воістину, творити чудеса. Вона володіє найширшим спектром дії на людський організм. Після грязьових процедур у всіх поголовно людей поліпшується загальний настрій,підвищується тонус, проходять багаторічні болю. Мікрочастинки сакської грязі, буквально, відновлюють нервову систему. У літніх людей нормалізується венозний кровообіг і серце починає працювати як нове, у багатьох   розсмоктуються тромби.

Особливо добре сакская бруд лікує. Після нечисленних процедурхворі ділянки скелета знаходять друге життя. У деяких випадках, доктора відзначали повну регенерацію нездорової кісткової тканини.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ