здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке глюкометр

Червень 08 2014

Глюкометр - прилад, який використовується для вимірювання рівня глюкози в органічнійрідини (кров, ліквор). У суспільстві, прилад має стійку асоціацію з такою хворобою, як цукровий діабет. Це група захворювань, які виникають в результаті розвитку недостатності пептидного гормону (інсуліну). На тлі патології збільшується концентрація глюкози в крові (інсулін, що виробляється підшлунковою залозою, виступає блокаторомзростання кількості глюкози). Захворювання має хронічну форму і супроводжується порушенням обміну речовин: вуглеводного, жирового, білкового, мінерального і водно-сольового. Залежно від форми і стадії захворювання, пацієнт потребує регулярного контролі рівня глюкози, адже саме захворювання може проходити без характерних симптомів, а порушенняв роботі інших систем організму необоротно наступають.

Глюкометри () класифікують, залежно від методу визначення вмісту глюкози:

- фотометричний;
- електрохімічний;
- раманівське.

Який би метод не використовувався, тенденція розвитку глюкометрів веде до їх мінімалізації, можливості використовувати прилад будинку в будь-який зручний момент. Сам по собі глюкометр не є "самостійним" приладом - це скоріше блок обробки інформації, яка надходить від індикатора (сенсора). Як правило в комплект з глюкометром входять наступні елементи:

- індикаторна тест смужка - головний сенсорний витратний матеріал. Має активний глюкозоксідатний сенсор, при попаданні на який, відбувається біохімічна реакція з глюкозою крові;
- скарифікатори (проколювання пальця);
- шприц-ручки (дозування та введення інсуліну);
- картриджі інсуліну.

Наступует зазначити, що кожен виробник комплектує глюкометри індикаторними пластинками, які мають сумісність з конкретною моделлю глюкометра і на це слід звернути особливу увагу при виборі приладу.

← Жіночі сонцезахисні... Абиссинские кішки  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен