Головна : Новини

Абиссинские кішки

, 08:10
0 532

Абіссінци є однією з найдавніших порід котячих на Землі. Ці короткошерстаПерші кішки мають чуть-ли не самою цікавою і багатою історією походження і розвитку серед усіх. Вважається, що предками абиссинских кішок були дикі африканські кішки, яких приручили єгиптяни, і стали почитати як священних тварин. У деяких африканських регіонах, ця кішка досі вважається священною, а її наявність у будинку говорить про високом статусі сім'ї. Назва породи походить від назви регіону проживання перших "диких" представників - Абіссінії (сучасна територія Ефіопії). Перші описи і стандарти породи були описані в далекому 1889 році, але частина з тих стандартів успішно задіяні і донині. Детально про абіссінци вам розповість розплідник абіссінських кішокAbySpirit - дивіться.

Ват деякі відмінні риси абіссінської кішки:

- розмір середній;
- короткошерсті;
- міцні м'язи;
- розвинена спина;
- добре розвинена спина і ноги .
- довгий хвіст і т.д.
- голова клиноподібної форми;
- мигдаліші очі жовтуватого відтінку;

Колір шерсті налічує вісім варіантів: дикий, червоний, бежевий і блакитний. Крім цих квітів, існує ще вісім додаткових, які правда далеко не завжди зізнаються міжнародними організаціями. Крім цього, кішки цієї породи мають відмітний малюнок вовни - коженволосок вовни сам по собі смугастий. Кішки мають хороше здоров'я і дуже рідко хворіють.
Кішки цієї породи дуже грайливі, всім цікавиться, тому готові з радістю прийняти участь у будь-якої вашої затії. Абіссінци досить горді і злопам'ятні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ