Головна : Новини

Ультразвукові відлякувачі клопів

, 13:49
0 852

На сьогоднішній день у продажу є величезна кількість засобів, які допомагають позбутися від всіляких паразитів, включаючи клопів, поява яких в будинку є самою справжньою трагедією, оскільки витравити їх зовсім не просто. Вони розвиваються так швидко, що за 7 днів навіть 1-ин клоп може породити величезне потомство.

Клопи vs ультразвук

Звичайно ж, інсектициди – це добре. Але є одне "але" - клопи досить швидко звикають до всіляких хім. засобів (у них виробляється імунітет до них). Шукаючи інші рішення, які допомагають позбутися від клопів та інших паразитів, чоловік придумав ультразвук.

Вченим вдалося з'ясувати, що з постільні клопи мають специфічну чутливість до певних звуків. Зрештою, з'ясувалося, що чим вихідний звук голосніше, тим комаха його будуть менше чує. Ну а з тихим звуком все навпаки – ніж він буде тихіше, тим виразніше його будуть чути клопи.

То є клопи абсолютно нечутливі до гучних звуків (їх чутливість перебуває в межах 10 дБ, все що буде вище цієї величини – постільні клопи не почують!). Взявши цю інформацію за основу і почали розробляти популярні нині ультразвукові прилади. До речі, на сайті http://средство-от-клопов.рус ви можете подивитися ціну і безпосередньо придбати дані пристрої.

Принцип дії

Ультразвуковий апарат впливає на комах-шкідників допомогою генерації високочастотних хвиль, які встановлені на велику «гучність» для конкретної різновиди домашнього паразита. Тобто, в області, що буде охоплена даним апаратом, для шкідника буде створена дискомфортна і max незручна атмосфера. Ультразвук змусить клопів покинути ту місцевість, на якій безпосередньо буде працювати. А встановлений на приладі перемикач частот (який може бути як ручним, так і автоматичним), зробить «атмосферне хаос» в будинку і не дасть шкідників ні єдиного шансу до нього звикнути.

Застосовуючи ультразвук від домашніх клопів, ви можете побачити 1-ті результати лише через 7 - 14 днів. Вся справа в тому, що ультразвук жодним чином не діє на яйця клопів, саме тому паразити цілком можуть знову «відродитися».

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ