Головна : Новини

Шиба – самий передовий державний дослідний центр Ізраїлю

, 11:21
0 940

Медичний центр в ізраїльському місті Тель Авів, клініка Шиба прагне до клінічного досконалості, заснованому на міцній базі досліджень і розробок, а також шляхом інвестування в професійні ресурси персоналу, інфраструктуру та інші об'єкти. Шиба надає своїм співробітникам робочу середу, яка стимулює пошук і освоєння інновацій для задоволення основних медичних потреб в інтересах пацієнтів. Перевага цього госпіталю визнано не тільки в Ізраїлі, але і в усьому світі.

Медичний центр ім. Хаїма Шиба (Тель Хашомер) є домом для великих спеціалізованих дослідницьких центрів, які об'єднують фундаментальні, трансляційні та клінічні дослідження в широкому спектрі медичних дисциплін. Завдяки повністю орієнтованого на пацієнта підходу і унікальною спільної мережі, що об'єднує інститути, місцеві і глобальні медичні дослідницькі центри, університети, а також різні медичні галузі, клініка надає послуги, які дійсно допомагають рятувати життя.

Цілі і можливості науково-дослідного центру Шиба

Міждисциплінарні групи клінічних дослідників, вчених і лікарів Шиби прагнуть трансформувати новітні досягнення в науці нові лікарські засоби, прилади або діагностичні інструменти для лікування найскладніших станів здоров'я 21 століття. Госпіталь працює разом з провідними національними та міжнародними біотехнологічними компаніями, вже маючи видатний досвід в області фундаментальних досліджень, що сприяють ефективному перекладу перевірених наукових досягнень в клінічну практику.

Крім того, клініка акредитована відповідно до вимог HHS, що дає їй право на отримання федеральних грантів США для досліджень, пов'язаних з клінічними випробуваннями інновацій на людях. Таким чином, Шиба служить основним місцем для медичних експериментів або розробок, спонсорованих глобальної фармакологічною промисловістю. Власні дослідження лікарні фінансуються за рахунок внутрішніх джерел, пожертвувань місцевих або міжнародних дослідницьких трастів, а також приватних компаній, пов'язаних з біотехнологіями, фармацевтичними препаратами або медичними приладами.

Вчені Шиби спільно з промисловістю розробляють новітні медичні інновації, включаючи терапевтичні рішення, діагностичні інструменти, методи візуалізації, системи доставки ліків або медичні пристрої. Всесвітньо відомі дослідники і клініцисти Ізраїлю внесли значний внесок у розвиток знань і медичних рішень у різноманітних галузях, таких як клітинна біологія, біотехнологія, генетика, візуалізація, а також медичні технології. Вже багато десятиліть працюючи в місті продовжує дотримуватися своєї головної місії, залишаючись центром медичних досліджень, які допомагають поліпшити життя людей у всьому світі.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ