Головна : Новини

Переможці лотерей: На що вони витрачають гроші?

, 18:13
0 294

Переможці лотерейЛюдина щаслива, коли займається улюбленою справою, але за своєю природою вона ледача. Тому не дивно, що всі мріють про легкі гроші. Мовляв, добре б отримати спадок від троюрідної тітки з Америки. Або, що більш реально, виграти мільйон (а то і більше) в лотерею. Відомо, що статистика виграшів мізерно мала, але про це різко забуваєш, дізнавшись, який величезний джек-пот зірвала недавно невідома 84-річна бабуся. Далі ми розповімо про те, на що витрачають гроші везунчики, які виграли величезні суми в лотерею.

5-е місце

Подружжя Кірбі та Мері Фонтейн (Канада), можливо, вчинили неоригінально, зайнявшись благодійністю після того, як в 2009 році виграли 50 мільйонів доларів в лотерею. Незвичайним виявився розмах їх благодійної діяльності: вони роздали різним фондам і притулкам весь свій виграш і пояснили, що «неможливо шкодувати про те, чого ніколи не мали».

4-е місце

Джею Варгасу (США) було 19 років, коли в 2008 році він виграв 17 мільйонів в лотерею. Частину виграшу він витратив на дві свої великі «пристрасті» - рестлінг і жінок в бікіні. Варгас вклав гроші в створення і розкрутку телешоу про жіночий рестлінг. Шоу протрималося в ефірі тільки один сезон.

3-е місце

У 2002 році власник будівельної фірми в США Ендрю Уіттакер виграв в лотерею 144 мільйони доларів. Витрачати виграш пан Уіттакер почав традиційно: віддав 10 % на благодійність. Потім витрачав гроші ще більш традиційно: дорогі будинки, дорогі машини, дорогі друзі і жінки. Незважаючи на банальний початок, цей улюбленець фортуни все ж «відзначився»: примудрився просто втратити півмільйона доларів. Злодії витягнули у нього з машини кейс, в якому лежали 545 тисяч доларів готівкою. До речі, цей неприємний інцидент Уіттакера нічому не навчив - рік потому таким же чином з його машини вкрали ще 200 тисяч доларів.

2-е місце

Будівельник з Канади Боб Ерб виграв 25 мільйонів доларів в лотерею. Довго не думаючи, він вирішив вкласти гроші в те, у що вірив. Один мільйон доларів пішло на спонсорство щорічного заходу на підтримку легалізації марихуани. Потім шанувальник легких наркотиків балотувався в Конгрес від Партії марихуани (реально існуюча політична партія в Канаді). Втім, ці витрати не викликали гострого протесту: публіка вже звикла до того, що пан Ерб не шкодував гроші на свої переконання. Якось Боб зайшов в закусочну і почув, як господар закладу розповідає про те, що у його дочки рак. Довго не роздумуючи, Боб оплатив свій перекус чеком на десять тисяч доларів на ім'я господаря закусочної і велів залишити «здачу».

1-е місце

Вигравши невелику, але гарну суму в лотерею, вчителька Дженні Купер з Великобританії вирішила, що потрібно «кувати залізо, поки гаряче», і на весь виграш купила лотерейні квитки. Один з цих квитків допоміг їй знову виграти - на цей раз виграш склав 1 фунт стерлінгів. Дженні знову купила лотерейний квиток. Напевно, фортуна була захоплена наполегливістю жінки, інакше як пояснити, що з третьої спроби тієї вдалося зірвати куш в 2,47 мільйона фунтів стерлінгів? До «години Х» життя Дженні Купер і її сім'ї була непростим: чоловік за станом здоров'я не працював, дочка закінчувала школу без перспектив престижної освіти. Сім'я Купер жила на скромну зарплату вчительки. На що ж щасливчики витратили свій виграш? Звичайно, купили великий будинок, оплатили навчання дочки на дизайнерському факультеті університету. Втім, такими банальними витратами вони не обмежилися:
По-перше, Купер побудували і забезпечили всім необхідним притулок для тварин, куди негайно були поміщені майже двісті безпритульних кішок і собак;
По-друге, на задньому дворі свого «справжнього» нового будинку Дженні і Герет Купер побудували пряниковий будиночок, що цілком складається з цукерок, печива, пряників й інших солодощів;
І нарешті, майбутній дизайнер Ханна Купер (дочка переможниці лотереї) створила сукню, щедро прикрашену 20-фунтовими купюрами, фінальна вартість якої склала майже половину всього виграшу - близько мільйона фунтів. Воістину щедрі батьки, чи не так.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ