Головна : Новини

Контактні лінзи для очей

, 12:26
0 727

Контактна лінза - це маленьке оптичне пристосування (лінза), зтовлення з прозорого матеріалу. Контактні лінзи в абсолютній більшості виконують свою основну функцію - корекцію зору (підвищують його гостроту), але є також група, так званих, декоративних лінз, використовуваних з метою прикраси (наприклад, для зміни кольору очей). За підрахунками світової організації охорони здоров'я, метод контактної коррекціі зору на сьогоднішній день використовують більше 120 мільйонів чоловік в усі світі, причому, абсолютна більшість використовують лінзи - це молоді люди у віці від 20 до 30 років. При цьому більшість людей, що віддають перевагу лінзам - це жінки (близько 70% від загального числа). Це пояснюється досить просто - лінза, фактично, непомітна наоці, що звільняє від необхідності носити окуляри, які для деяких є неестетичним і непрактичним аксесуаром. Ознайомиться з широким асортиментом контактних линг для очей ви можете.

Впорядкувати контактні лінзи можна за кількома критеріями:

1. Жорсткість конструкціі. Тут виділяють дві групи лінз - м'які (виготовлені з м'якого силіконового або гідрогелеві матеріалу і використовувані в 90% випадків) і жорсткі (виготовляються з полімерних матеріалів і використовуються у випадках складних патологій).
2. Колірна гамма. За цим критерієм контактні лінзи можна розділити на три групи: прозорі корректірующіе, кольорові (для кардинальної зміни кольору рогівки) і відтінкові (для зміни відтінку рогівки).
3. Форма лінзи (сферична, Торообразная, мультифокальна).
4. Режим носіння (денні, тижневі, неперервні).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ