Головна : Новини

Що таке алкоголізм

, 02:05
0 648

- це не тільки залежність, це серйозне і можна сказати хронічне захворювання. В основі його лежитьякесь пристрасть до алкогольної продукції, які згубно ще й залежністю на психічному та фізичному рівні. Масштаби поширення цієї зарази в світовому суспільстві вражають: згідно з даними ВООЗ кількість "співчуваючих" зеленому змію перевалює за 120 мільйонів чоловік. З чисто медичної точки зору це безсумнівно хронічне захворювання,основними симптомами якого є: неконтрольований прийом спиртного, вживання, незважаючи на очевидні наслідки, спотворене стан свідомості. Основним сприяючим елементом є звичайно різні алкогольні спиртовмісні напої (пиво, горілка, вино, коньяк та інші). Але крім основи, існують також різноманітні предрасполага чинники та умови:

- соціальне становище (рівень доходів, освіта, традиції);
- генетична або біологічна схильність;
- психологія (алкоголь пригнічує нервову систему, тому людина, є слабкою особистістю, схильний до використання алкоголю для придушення психічних расстройств, стресу).

Як хронічне захворювання, алкоголізм класифікується стадийностью розвитку:

- перша стадія. Характерною особливістю є бажання (насилу преодолимое) вживання алкогольних напоїв. Тяга до алкоголю проходить при тимчасовому невживання алкоголю, іменно тому, захворювання на цій стадії є виліковним;

- друга стадія. Стійка тяга до алкоголю, залежність, втрата контролю;

- третя стадія. Підсвідоме неконтрольоване потяг до випивки.

Зловживання алкоголем, крім асоціалізаціїії, призводить до розвитку серйозних захворювань печінки, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, психічних розладів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ