здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке алкоголізм

Липень 05 2014

- це не тільки залежність, це серйозне і можна сказати хронічне захворювання. В основі його лежитьякесь пристрасть до алкогольної продукції, які згубно ще й залежністю на психічному та фізичному рівні. Масштаби поширення цієї зарази в світовому суспільстві вражають: згідно з даними ВООЗ кількість "співчуваючих" зеленому змію перевалює за 120 мільйонів чоловік. З чисто медичної точки зору це безсумнівно хронічне захворювання,основними симптомами якого є: неконтрольований прийом спиртного, вживання, незважаючи на очевидні наслідки, спотворене стан свідомості. Основним сприяючим елементом є звичайно різні алкогольні спиртовмісні напої (пиво, горілка, вино, коньяк та інші). Але крім основи, існують також різноманітні предрасполага чинники та умови:

- соціальне становище (рівень доходів, освіта, традиції);
- генетична або біологічна схильність;
- психологія (алкоголь пригнічує нервову систему, тому людина, є слабкою особистістю, схильний до використання алкоголю для придушення психічних расстройств, стресу).

Як хронічне захворювання, алкоголізм класифікується стадийностью розвитку:

- перша стадія. Характерною особливістю є бажання (насилу преодолимое) вживання алкогольних напоїв. Тяга до алкоголю проходить при тимчасовому невживання алкоголю, іменно тому, захворювання на цій стадії є виліковним;

- друга стадія. Стійка тяга до алкоголю, залежність, втрата контролю;

- третя стадія. Підсвідоме неконтрольоване потяг до випивки.

Зловживання алкоголем, крім асоціалізаціїії, призводить до розвитку серйозних захворювань печінки, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, психічних розладів.

← Контактні лінзи для очей Проблеми залежності  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен