здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Проблеми залежності

Липень 05 2014

Залежність - це необхідність в якоїсь певної діяльності, яка алесит нав'язливий характер. В узагальненому варіанті (думці, яке побутує в суспільстві), будь-яка залежність - це не що інше, як шкідлива звичка. Залежність, якої б вона не була, є породженням суспільства і, як не дивно, чим більш розвиненим є суспільство, тим більше залежностей та їх адептів з'являється. Більш детально про залежності, причинах їх появи і методи позбавлення від них читайте.

У цілому всі ці стани можна виділити у дві основні групи:

1. Фізична (хімічна). Характеризується розвитком толерантності (звиканням) до деяких лікарських, наркотичних і психотропних препаратів при тривалому прийомі.
2. Психологическая (поведінкова). Характеризується деякою прихильністю до різноманітних видів діяльності на підсвідомому рівні і, фактично, нездатністю зважаючи різних причин припинити її самому. У медичній практиці використовується практично виключно для зіставлення з наркоманією і деякими стадіями алкоголізму. Хоча в більш широкомусенсі термін "психологічна залежність" можна вжити до безлічі занять, як соціально небезпечних, так і цілком нешкідливих. Серед них, наприклад, постійне заняття екстремальними видами спорту (адреналін), німфоманія, медитація, творча діяльність.

Сучасне суспільство породжує і культивує 5 найбільш поширених зависимостей:

- інтернет залежність. Як не дивно, але на сьогоднішній день це найбільш поширена залежність, побічний ефект науково-технічного прогресу;
- переїдання. Проблема зайвої ваги також гостро стоїть і особливо в розвинених державах (особливо США та Великобританія);
- куріння, алкоголізм,наркоманія. Найбільш смертоносні залежності, які до того ж цілком гармонійно поєднуються в одному конкретно взятому організмі;
- ігроманія.

Небезпека будь-якої залежності в тому, що з її допомогою людина намагається замінити або компенсувати брак чого-небудь у своєму житті, що в свою чергу має коріння в семтє і сімейних відносинах.

← Що таке алкоголізм Бігова доріжка  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен