Головна : Новини

Види підйомників для інвалідів

, 14:44
0 724

підйомник для інвалідів Дуже добре народитися бути здоровим і прожити так все життя! Але деяким людяим не пощастило і вони родилися с вродженими вадами, як результат, їм доведеться прожити все життя з "тавром" - інвалід. Але чи так все погано для цих людей?

Адаптація людей з інвалідністю по праву займає одне з головних місць серед основних завдань сучасного суспільства. Людина, яка має інвалідність з народження або володіє набутими протягом життя проблемами зі здоров'ям, має такі ж права і потреби, як і будь-яка інша людина. Завдяки спільним зусиллям державних органів, громадських організацій і об'єднань інвалідів на сьогодні життя інвалідів стає більш комфортним. Щодня самі грамотні фахівці в цій сфері займаються розробкою нових пристроїв, обладнання та систем для оптимізації життя неповносправних людей.

Окремо виділяють підйомники, як для приватних цілей, так і для місць з великим потоком людей. Більш детально про них нам розповість співробітник компанії «АВРОРА ПЛЮС»: http://inva-med.com/, в якій безпосередньо можна купити підйомник для інвалідів (подъемник для инвалидов, lift for disabled people) в Пермі.

Всі підйомники для інвалідів діляться на два основних типи по виду приводу:

  • До першого типу відносять підйомники з гідравлічним приводом. Вони відрізняються плавним ходом, порівняно невисокою швидкістю руху і простотою монтажу всієї конструкції. Такі підйомники з гідравлічним приводом стануть відмінним рішенням для місць, де необхідно переміщення інваліда на невелику висоту;
  • Другий тип підйомників працює на електричному приводі. Вони підходять для професійного щоденного використання. При необхідності можуть переміщувати як інваліда окремо, так і з кріслом-коляскою на будь-яку попередньо обумовлену висоту.

Сьогодні можна навіть замовити розробку підйомника з індивідуальними технічними характеристиками, який ідеально підійде під габарити конкретного об'єкта, а за допомогою дизайнерів, обладнання для інвалідів тепер може виглядати красиво і елегантно. Як результат, людина з інвалідністю, тепер може самостійно пересуватися, не звертаючись за допомогою оточуючих людей.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ