Головна : Новини

Керамічні коронки: Чому краще вибрати саме їх?

, 15:57
0 553

Керамічні коронки

Керамічні коронки на зубах мають максимальну естетичністю і практично не відрізняються від решти зубів. Особливо вражаюче виглядають фото до і після установки протезів з кераміки. До речі, в Астані такі коронки можна поставити тут.

Що таке  керамічні коронки на зуби?

Керамічні коронки повністю виготовляються з порцеляни і не мають каркаса. Виготовляються вони двома способами:

  • Метод лиття з подальшим пресуванням (E-max). Такі коронки виходять максимально надійними і ними без побоювань можна протезувати поодинокі жувальні зуби;
  • Метод пошарового випалу. Такі протези володіють ідеальною естетикою завдяки відсутності каркаса у них зберігається необхідна ступінь прозорості, а пошарове нанесення порцеляни дозволяє підібрати колір досить близько до природного відтінку емалі пацієнта.

Облицювання зубів під кераміку відбувається досить делікатно. Відсутність металевого каркаса робить коронку тоншую, таким чином, відпадає необхідність знімати великий шар власної тканини. Статистика свідчить про те, що чим менше був обточений зуб, тим довше простоїть на ньому протез, а фіксація кераміки на надміцний цемент додатково збільшує термін служби. Це великою мірою виправдовує те, скільки коштує кераміка одного зуба.

Основні переваги керамічних коронок:

 

  • Висока естетичність. На фото з керамічних коронок на передніх зубах неможливо відрізнити протези від справжніх зубів;
  • Ідеальне прилягання до ясен. Відсутня металева смуга і слизова не змінює колір;
  • Довговічність. Кераміка не темніє і статистично варто довше, ніж інші протези;
  • Гіпоалергенність і повна біологічна поєднаність;
  • Відсутність каркаса дозволяє кераміці амортизувати жувальну навантаження;
  • Щадне обточування;
  • Швидке звикання у пацієнтів.

Висновки

Встановлена за всіма правилами коронка на зуб з кераміки простоїть не менше 7-10 років за умови дотримання пацієнтом всіх рекомендацій стоматолога. Тривалий термін експлуатації пояснюється мінімальним обточуванням власних тканин і ідеальним приляганням до культі та ясен. Останнє знижує інтенсивність вимивання фіксуючого цементу з-під протеза.

Якщо брати до уваги довговічність конструкції, то поставити зуби з кераміки іноді виявляється більш вигідно, ніж протезування іншими коронками.

Кераміка вимагає мінімального догляду, який полягає в регулярному чищенні щіткою, обполіскуванні після їжі і профілактичних візитах до стоматолога. При наявності коронок лікарі рекомендують користуватися іригатором для щоденної гігієни. Цей прилад дозволяє швидко видаляти їжу з важкодоступних місць і не ушкоджує емаль і покриття коронок.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ