Головна : Новини

Лікування астми в Тель-Авіві

, 21:12
0 747

Астма (бронхіальна) являє собою важке хронічне заболеваніе бронхіальної системи легенів. Проявляється у звуженні просвіту бронхіального каналу, причини якого можуть бути досить різноманітними. Основними ознаками астми є епізодичні (приступообразні) хрипи, задишка, кашель, важкість у грудині. Залежно від фізіологічних особливостей організму і збудника, астма піддається повному абочасткового лікуванню. Основна мета всіх медичних заходів, зводиться або до купірування гострого стану (нападу), або профілактичної терапії, що впливає на джерело (причину) захворювання. Одними з найбільш передових методик і умов для лікування астми, володіють ізраїльські фахівці Тель-Авіва. Крім сучасної діагностичної бази, висококласніих фахівців та обладнання, Ізраїль має ще й дуже підходящим кліматом в частині лікування пульмонологічних захворювань, на узбережжі Мертвого моря. , Включає кілька етапів і проходить в такому порядку:

- огляд і діагностика. Включає огляд, розширені аналізи крові і сечі, а також функціональне ісследованіе легенів;
- консультація. На підставі результатів, отриманих в процесі діагностики, складається методика лікування, яка є строго індивідуальною. При цьому фахівці спираються на такі фактори, як стать, вік, стадія захворювання.
Для лікування астми ізраїльтяни застосовують дві групи препаратів:
- довгострокового дЧИННИМ, що виконують профілактичну функцію і дозволяють контролювати запальні процеси і запобігати можливості розвитку нападу;
- негайної дії, так звані бронхолітіки, які використовуються для швидкого купірування астматичного нападу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ