здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування герпесу

Липень 29 2014

Герпес класифікується, як вірусне дерматологічне захворівшиание, характерною особливістю якого є поява і зростання асоційованої висипу пухирчастої структури на внутрішніх і зовнішніх слизових оболонках організму. Найбільш часто прояв герпесу спостерігається на губах, очах (у вигляді коньюктивита) і зовнішніх поверхнях статевих органів. Оскільки, як уже було сказано вище, герпес є, по своєї природі, вірусним захворюванням, то і причини його появи слід шукати у зниженні захисних функцій організму (імунітету), яким сприяють переохолодження або, навпаки, перегрів. Віруси, які викликають розвиток герпесу, поділяються на кілька типів, що викликають, в порядку зростання, такі захворювання: висип на губах, висип на статевихорганах, вітрянка і лишай, мононуклеоз, цитомегаловірус. Поширення вірусу відбувається шляхом безпосереднього контакту. Слід зазначити, що герпес, є одним з тих вірусів, які при попаданні в організм інтегруються в гени на рівні нервових клітин і, отже, не піддається потім повному видаленню з організму.

Симптоми і лікування герпесу

Детально описали Стопвірус. Навіть на сучасному етапі розвитку медицини, не знайдено засобів і препаратів, які б гарантували повне знищення вірусу в клітинах організму. Отже, якщо людина хвора герпесом або перехворів їм, у нього є наступні шляхи долікуванню (уповільнення прояви) захворювання:
- на активній фазі герпес, лікується за допомогою противірусних засобів, які пригнічують розвиток і розмноження клітин вірусу. Всі вони підбираються індивідуально. Серед найбільш поширених препаратів, можна виділити Зовиракс, Рятівник, Ацикловір, Валтрекс та інші;
- на стадії ремісії, когда не спостерігається симптоми герпесу, проводиться зміцнення імунітету і особистої гігієни, а в складних випадках, також, вакцинація. Метою імунізації організму, є підвищення вироблення білка інтерферону (базовий захисний елемент імунітету). Для цього можна активно використовувати імуностимулюючі препарати типу Циклоферону, Гропріносін та інших,а також загартовування організму.

← Лікування астми в... Blaser Cafe  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен