Головна : Новини

Серйозні люди з почуттям гумору

, 17:50
0 482

анектоди

Всеросійський центр вивчення громадської думки представляє дані опитування про те, притаманне росіянам почуття гумору і які жарти вони люблять. І розповість нам про це головний редактор сайту https://nekdo.ru, на якому можна почитати самі свіжі та смішні анектоди.

Коротко про головне (татистичні данні):

  • Кожен другий (54%) розповідав жарт на днях;
  • 97% росіян вважають, що мають почуття гумору;
  • Росіяни люблять посміятися над анекдотами на побутові теми (12%) і політичні (7%).

Практично кожен другий (48%) вважає, що цілком здатний жартувати і розуміти жарти, 11% - в меншій мірі. Цікаво, що загальна частка відповідних відповідей залишається трохи виросла з 1998 р (94%). Практично позбавленими почуття гумору себе називають лише 2% наших співгромадян.

Переважна більшість росіян (97%), за їх власними словами, не обділені почуттям гумору: в тому числі 38% вважають себе справжніми гумористами (25-34-літні і чоловіки і високоосвічені - по 41% заявляють про це набагато частіше, ніж люди пенсійного віку - 31%, жінки - 35%, респонденти з середньою освітою - 33%).

І все-таки серед оточення росіян переважають люди серйозні (82%), втім, і ті, хто часто жартує - зовсім не рідкість (56%). Кожен другий (54%) зізнався, що сам в останній раз жартував буквально днями і тільки кожен десятий не зміг згадати, коли востаннє ділився смішною історією (10%).

Росіяни люблять посміятися над анекдотами про життя, на побутові теми (12%), 7% вважають найсмішнішими жарти про політику, причому в Москві і Санкт-Петербурзі (10%), а також серед людей середнього віку (9% серед 35-44 -річних) ця частка помітно вище, ніж в малих містах (5% до 100 тис. чол.) і молоді (3% серед 18-24-річних). Майже не сміються в нашій країні над жартами про секс, в'язниці та історичні події (менше 1%).

Найпопулярнішими коміками та гумористами серед росіян вважаються Володимир Винокур (11%), Євген Петросян (19%), Михайло Задорнов (21%). Столичні жителі вважають за краще гумор Михайла Жванецького (16%) та Задорнова (18%), пенсіонери частіше сміються над жартами Євгена Петросяна (32%), а молодь - Гаріка Харламова (10%) та Павла Волю (19%).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ