Головна : Новини

Чохол на кермо автомобіля: Різновиди і переваги

, 00:36
0 755

Чохол на кермо автомобіляЧохол для керма - один з традиційних і корисних подарунків для будь-якого автомобіліста. Такий чохол грає вкрай важливу роль в зручності водіння транспорту. З одного боку, у водія неминуче потіють руки, що погано позначається на якості захоплення і утримання керма. З іншого, при тривалому або навіть просто регулярному водінні на долонях утворюються мозолі, а значна частина сил витрачається на напругу в кистях. При захопленні за оплетку або чохол, який надягається на кермо, руки водія втомлюються в кілька разів менше, ніж при безпосередньому захопленні самого керма. Також чохол буде дуже допомагати тим водіям, у яких великі долоні і для яких захоплення кермо трохи незручне. Окрім того, на сьогоднішній день є навіть моделі слабкої статі. До речі, в Україні жіночий чохол на кермо (чехол на руль женский в Украине) можна купить в інтернет-магазині http://avtoforma.com/.

Чохли мають розміри, які відповідають розмірам одяг - XL, L, M, S. В даному випадку величина залежить від величини керма і самої машини. Так, S - це розмір до 37 см, який підійде малолітражних автомобілів, подібним «Оці», «Таврії» або тим машинам, на яких встановлені керма спортивного типу. XL - розмір, орієнтований на автомобілі з традиційно великим рульовим колесом. Це може бути «УАЗ» або «Газель». Є чохли ще більших розмірів - на 47 см і 49 см, які годяться для вантажних машин і для великих вантажівок типу «КАМАЗа».

Обплетення або чохол помітно збільшують габарити керма, а значить - і зручність захоплення. У зимовий період через контакт рук з холодним кермом управління машиною стає неприємним. Так що чохол - це не тільки деталь естетичного прикраси салону, але і звичайна практична необхідність. Крім того, чохол захищає і безпосередньо кермо як від механічних пошкоджень, так і від освіти неминучих при постійному користуванні потертостей. Багато водіїв сприймають чохол для керма так само, як і чохол для мобільних телефонів - як обов'язковий для збереження предмета аксесуар.

Можливих варіантів чохлів існує неймовірна кількість. Вони відрізняються, перш за все, матеріалом. Найпопулярнішими матеріалами є шкірозамінник, хутро, замша або плюш. Найбільш поширеним видом є шкірозамінник, який в однаковій мірі підійде і чоловікам, і жінкам, дозволяє виконувати декорування і відмінно контактує зі шкірою рук. Плюш, хутро або замшу, як правило, використовують жінки, в залежності від уподобань. У молодіжному середовищі можливо побачити обплетення на кермо з поролону, які можуть мати різне забарвлення, прикраси та інше.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ