Головна : Новини

Мікроблейдінг брів: татуаж 21 століття

, 17:46
0 516

Мікроблейдінг брівМікропігментування брів разюче відрізняється від татуажу. Технологія реставрації, як часто називають мікроблейдінг, дарує реалістичні брови. Викрити такий перманент в штучності практично неможливо. Намальовані волоски виглядають як свої, а брови набувають гарний, доглянутий і натуральний вигляд терміном до 2-х років.

Реалістичний ефект натуральних брів, яка не здатна відтворити машинка!
Повна імітація волосків з художнім моделюванням загальної форми!

Оскільки процедура прийшла до нас недавно, існує багато питань про її результативності, безпеки і стійкості, про які ви дізнаєтеся нижче і розповість нам про це майстер по татуажу на дому Лілія Петрова: http://home-tatu.ru/mikroblejding/mikroblejding-brovej.

Ручна технологія татуажу - «мікроблейдінг»

Втілення мрії про натуральних красивих бровах! Звичайний татуаж не здатний передати натуральність. Однотонна вигнута смуга з розкішними природними бровами не має нічого спільного.

Ефект досягається завдяки ручній відображенні кожного волоска спеціальної «ручкою», кінець якої обладнаний надтонким лезом. У представленому нижче відео фахівець розповість про нюанси проведення мікропігментірованія і його переваги.

Що ж таке мікроблейдінг? «Micro» - маленьке, «blade» - лезо. В руках талановитого і досвідченого майстра маленьке лезо перетворюється в «чарівну паличку».

Переваги мікроблейдінга брів:

  • практично безболісно, не залишає набряків після процедури;
  • НЕ перецветает згодом в непередбачувані кольору;
  • комфортно заживає без утворення рубців;
  • радує натуральними бровами до 1,5-2 років!

Інструкції з підготовки до мікроблейдінгу: 4 «не можна»

Мікропігментування брів вимагає мінімальної підготовки, але до кожного «не можна» потрібно підійти з усією відповідальністю. Наступні рекомендації допоможуть уникнути можливих проблем і зроблять проходження процедури максимально безболісним і результативним:

  1. Не змінюйте форму як мінімум за тиждень до ретуші, щоб майстер зміг оцінити густоту, напрямок росту і інші індивідуальні особливості брів;
  2. Відмовтеся від відвідування солярію. Засмага призводить до огрубіння шкіри і перешкоджає хорошою провідності пігменту;
  3. Виключіть вживання алкоголю і кофеїну напередодні, а також кроворазжіжающіх препаратів за тиждень до сеансу;
  4. Нормалізуйте харчування. Гостра, жирна і солодка їжа порушує жировий баланс шкіри.

Все інше зробить майстер! Знеболить, сформує косметичним олівцем ідеальну форму, підбере оптимальний колір і втілить задум у життя. Тривалість процедури залежить від бажаного ефекту і характеру проблеми і становить в середньому 1-2 години.

Догляд після мікроблейдінга

Мікроблейдінг брів - процедура з мінімальною травматичністю, але наслідки «вторгнення» в епідерміс дадуть про себе знати. Слід бути готовим і реагувати правильно. Невелика набряклість і почервоніння зникнуть протягом 30-40 хвилин після сеансу, після чого почнеться головний етап - загоєння.

Через 2 години після процедури «рану» слід обробити хлоргексидином. Поступово в зоні корекції стане утворюватися скоринка, яку віддирати не потрібно - відшарується сама. Повний цикл загоєння становить в середньому 28-30 днів. Для прискорення регенерації на 4-5 день після процедури починають обробляти брови косметичним вазеліном. Як мінімум 2 тижні після ретуші слід утриматися від відвідування басейну, інтенсивного фітнесу, тривалого перебування на сонці. Шкіра в зоні мікроблейдінга повинна залишатися сухою і чистою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ