Головна : Новини

Mybuy24 - Якісні дитячі іграшки для дівчат та хлопчиків будь-якого віку

, 20:11
0 742

дитячі іграшкиМалюки - це маленькі дослідники, які вчаться за допомогою гри. Гра надає вашій дитині чудову можливість розвивати та практикувати нові навички в її власному темпі, дотримуючись її унікальних інтересів. Іграшки якими бавиться ваша дитина, можуть значно вплинути на її розвиток.

Існує величезна кількість іграшок на ринку розроблених для діток. Як дізнатися, які саме підходять вашій дитині? Як ви можете здогадатись, чи іграшки високоякісні та довговічні? Як вибрати іграшку, яка зацікавить малюка більше, ніж кілька днів чи тижнів? Нижче наведено кілька ідей щодо вибору іграшок, які виростуть разом із вашою дитиною, кидають виклик та підтримують її загальний розвиток (мислення, фізичні, мовні та соціально-емоційні навички).

Купуйте іграшки, які розвивають уяву та мислення

Малюки люблять розбирати, складати заново, витягати, вкладати, додавати та створювати нові фігури. Вибирайте іграшки, які є "відкритими" в такому сенсі, щоб ваша дитина могла грати в різні ігри з ними. Наприклад, Lego, розвине уяву вашого малюка та здатність вирішення проблем і вміння логічного мислення.

Шукайте іграшки, які ростуть разом із вашою дитиною

Ви, мабуть, мали досвід купівлі іграшок, якими ваша дитина грала протягом двох днів, і ніколи не торкалась знову. Ви можете захиститись від таких ситуацій, шукаючи іграшки, які можуть бути веселими на різних стадіях розвитку. Наприклад, MyHummy The Sleepy Head - ведмедик з закритими очима, який видає білий шум, що повторює роботу материнського організму, які дітки чують в період вагітності мами. Така іграшка підійде і для старших діток, які однозначно зацікавлені в навколишньому середовищі - мила іграшка заспокоїть малюка і огорне приємними звуками.

Надавайте перевагу іграшкам, які заохочують пізнавати світ

Ваш малюк добре уявляє, як об'єкти у світі працюють, наприклад крани або світлові вимикачі. Діти також зацікавлена ​​в тому, щоб грати зі"справжніми" речами. Такі іграшки допомагають розвинути здатність вирішення проблем, вивчати просторові відношення (як речі взаємодіють разом), а також розвивають навички моторики (використання маленьких м'язів в руках і пальцях).

Ідеальним варіантом таких іграшок будуть бізіборди. Бізіборд - це розвиваюча іграшка, створена за методом Марії Монтессорі. Така інтерактивна дошка має надійно закріплені предмети повсякденного користування, яка дозволяє дитині безпечно та самостійно їх досліджувати.

Ми допоможемо вам обрати та купити дитячі іграшки на сайті Mybuy24, які відповідають строгим стандартам безпеки, надійні та будуть точно цікаві малюкам.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ