Головна : Новини

Електричні котли Tenko - реальна альтернатива газовим

, 13:18
0 5438

Електричні котли Tenko

Тарифи на газ і опалення — головний біль кожного українця. І якщо в багатоквартирних будинках особливо «не розвернешся» з вибором джерела тепла, то в приватному будинку або на дачі ви вільні робити те, що вигідно саме вам. Через постійно зростаючі тарифи на газ, власники будинків вибирають електричні або твердопаливні котли. Останні — безумовно, найдешевші, але їх використання завжди пов'язане з додатковими діями (завантаження палива, очищення і т. д.). Електрокотел для опалення будинку не вимагає такої уваги — під'єднав і користуйся.

5 головних переваг електрокотлів в порівнянні з газовими:

 1. Економія на комунальних платежах. Якщо ще у 2015 році електричний опалювальний котел обходився дорожче, ніж газовий, приблизно на 20 %, то після останніх стрибків тарифів, ситуація змінилася. У 2016-2017 з ресурсної точки зору котли на електриці використовувати вигідніше на 20-25 %. А у 2018-2019 роках ситуація дещо вирівнялась, але все одно залишається на користь електричних котлів.
 2. Різниця в КПД. Ще одна перевага електричних котлів — це високий ККД. При нагріванні води ТЕН віддає близько 99 % енергії, в той час як газові моделі можуть похвалитися тільки цифрою, яка не перевищує 90 %. Дешеві ж газові прилади зовсім даремно витрачають понад 25 % палива, а будинок на виході отримує тільки 75 %.
 3. Ціна приладу. Вітчизняні прилади на газу коштують на 30-40 % дорожче, ніж електричні, а ось у закордонних брендів різниця між газом та електрикою може становити 300 %.
 4. Встановлення та обслуговування. Встановлювати електричний котел і дешевше, і простіше: для нього не потрібна додаткова подача повітря. Єдине, про що варто подбати заздалегідь, це покупка джерела безперебійного живлення в разі припинення подачі електроенергії. Якщо потужність вашого котла менш як 6 кВт, то вам навіть не потрібні дозвільні документи. Що стосується газового пристрою — доведеться робити спеціальний рукав, який буде «живити» полум'я повітрям. До речі, якщо з ладу виходить камера згоряння в газовому котлі, то це обійдеться вам дорожче, ніж заміна ТЕНа в електрокотлі більш ніж на 40 %. І не забувайте, що підвести газ до будинку — це додаткова стаття витрат, а електрична розетка — справа буденна на всій території нашої країни.
 5. Безпека. З точки зору безпеки електрокотли все також виграють: немає прямого горіння газу, який має властивість вибухати та, природно, не можливий небезпечний для життя витік.

Особливості електрокотлів «Tenko»

Лідер вітчизняного ринку електричних котлів компанія Tенко пропонує широкому загалу моделі Digital та Standart Digital - це поліпшені варіанти серій Економ і Стандарт відповідно. Їх номінальна потужність варіюється від 3 до 15 кВт, і вони здатні опалити приміщення до 150 м2. (З розрахунку 1 кВт на 10 м2). Від попередників їх відрізняє:

 • захисний модульний контактор для дистанційного керування струмом;
 • наявність функціоналу для включення і виключення насоса до або після включення ТЕНів;
 • двоступенева система захисту від перегрівання;
 • два датчики температури, в тому числі кімнатний програматор.

Це означає, що опалювальні котли Tenko стали ще більш гнучкими та індивідуальними. Тепер у власників нових приладів є можливість дистанційно керувати надходять струмом, регулювати температуру на двох датчиках, контролювати час роботи насоса та експлуатувати прилад ще довше завдяки системам захисту. А ще солідно економити.

Переваги котлів Tenko Digital та Standart Digital:

 1. Можливість встановити багатотарифний лічильник і обігрівати будинок в нічний час, коли вартість електроенергії нижча.
 2. Практично безшумна робота приладу.
 3. ККД на рівні 99-100 %.
 4. Можливість встановлювати нижню та верхню межу температури води, при якій прилад буде або включатися, або вимикатися. Діапазон температур — від 30 до 90 градусів для серії Digital і від 0 до 90 - для серії Standart Digital.
 5. Оцинкований датчик і корпус з антикорозійною обробкою.
 6. Невеликі габарити та вага.
 7. Доступність комплектуючих матеріалів і не залежна від курсу долара ціна на них.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ