Головна : Новини

Пересадка волосся в Туреччині

, 11:19
0 556

Сучасне суспільство, в силу своєї всеосяжної відкритості, яка встановилася завдяки інтернету, телебаченню, радіо та іншимЗМІ, стало сильно схильне різного роду "штампам", забобонам. Велику роль у громадській думці та баченні став грати зовнішній вигляд, стиль. Цьому підпорядкована потужна косметичне й медична індустрії - все робиться для того, щоб кожен міг відчути на своєму прикладі еталон краси. Багато в чому це стосується, звичайно ж, жінок, як прекраснійполовини людства, а й сучасні чоловіки стали більше звертати увагу на свій зовнішній вигляд і вирішувати "хворобливі" проблеми, як наприклад облисіння. Проблема ця, не така вже й рідкісна, до того ж і в молодому віці. Ставитися до неї також можна по-різному: хтось скаже, що мовляв це від надлишку тестостерону і вважатиме себе статевимгігантом, а для когось - це привід для зайвих комплексів. Як би там не було, але проблема ця вирішується без особливих проблем медичним шляхом. Відмінною базою та практичними напрацюваннями в цьому плані володіє Туреччина. У таких, як: Меморіал (Анталья), Аджибадем (Маслак), Чевре (Стамбул), Таксим (Стамбул) успішно проводиться процедура відновлення і трансплантаціі волосяного покриву. Процедура проводиться двома основними методами:

- FUT (Follicular Unit Transplantation) - донорська тканина у вигляді клаптика з фолікулами вилучається з потиличної області. Ця група фолікулів (графт) пересідає в проблеммную зону. При цьому досягається ефективність близько 92% (за рахунок природності розташування і росту волосся);

- FUE (Follicular Unit Extraction) - донорська тканина (графт) береться не тільки з голови, а й з інших ділянок тіла людини. Даний метод більш щадний (порівняно з FUT), оскільки не передбачає використання скальпеля для виділення графтов, а значить,виключає можливість розвитку запалення, шрамів, дискомфортних больових відчуттів.

Стандартна процедура пересадки займає близько 8 годин, при цьому пацієнт не відчуває на собі будь-яких факторів типу наркозу і психологічного тиску, оскільки в цей час вільно може насолоджуватися переглядом фільмів або прослуШивані музики. Перед випискою обов'язково проводиться інструктаж, а остаточний ефект досягається протягом 2-3 місяців. Проводячи цю процедуру в Туреччині, Ви можете розраховувати на найвищу європейського рівня якість обслуговування і прекрасний відпочинок на сонячних пляжах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ