Головна : Новини

Покупка меблів у Піднебесній

, 09:06
0 434

Що таке ж насправді таке "меблевий тур" і чому саме вКитаї? Відповіді на всі ці питання, а також деякі рекомендації, які спростять ваше перебування за кордоном і скрасять ваш побут відмінними покупками, ми постараємося дати в цій маленькій статті.

- це короткострокова (до тижня) поїздка в Китай, а конкретніше в місто Гуанчжоу, за меблями, сантехнікою, будматеріаліві, текстилем, посудом, всілякими аксесуарами (вазочки, статуетки тощо). Ви збираєтеся облаштувати будинок, офіс, ресторан - тоді у Вас з'явилася шикарна можливість зробити все це в найкоротші терміни без посередників, накруток, та ще й в одному місці! Вдумайтеся - у Гуанчжоу і передмістях розташовані найбільші спеціалізовані центри меблів,сантехніки, освітлення, в яких експонуються провідні китайські виробники. Величезні торгово-виставкові центри з сотнями магазинів – постійні представництва китайських фабрик. Це колосальний список найменувань продукції, будь-яких стилів і напрямків. Навіть дуже просунуті дизайнери залишаються під враженням від такого багатого вибіра.

Не такий вже і секрет, що на 80-90% меблевий ринок (маються на увазі меблеві салони і вдома) представлений продукцією з Китаю. Навіть горезвісна італійська та іспанська меблі збирається і проектується під чуйним керівництвом в більшості своїй в Китаї.
Організацією Вашої поїздки в Китай, починаючи з оформленнямя віз і квитків аж до комплектації, відправки та митного оформлення вантажу займається фірма-організатор турів. Від Вас потрібно тільки прилетіти і вибрати продукцію. Варто також зазначити, що даний вид покупок, підійде для осіб та організацій, яких цікавить великий обсяг партії чи опт, так як це суттєво знижує кінцеву вартість.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ