здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Санітарна книжка: порядок оформлення

Жовтень 29 2014

Санітарна або, як її ще називають, медична книжка – дуже важливий документ, який свідчить про здоров'я людини, зайнятого на підприємстві, пов'язаному з обслуговуванням людей, а також на інших роботах, що вимагають регулярного проходження профілактичних оглядів. Обов'язковим є для працівників дитячих установ, фармакологічних виробництв, підприємств харчування, медичних, а такожкомунальних установ, а також інших підприємств, на яких передбачено обов'язкове проходження оглядів.

Така книжка потрібна для того, щоб убезпечити оточуючих споживачів, які користуються послугами чи продукцією підприємства, від спалаху якого-небудь захворювання, а також для того, щоб попередити розвитокпрофесійних хвороб. У медкнижку відображаються всі дані про щеплення, аналізи, а також проходження огляду у лікарів, при цьому така книжка підлягає обов'язковому контролю з боку СЕС.

Така книжка обов'язково оформляється, якщо законодавством передбачено проходження медогляду на якому-небудь предприятиі. Оформлення книжки буває первинним, коли такий серйозний медогляд працівник проходить один раз, а також повторним, коли потрібно регулярне проходження огляду у фахівців, приблизно кожні півроку.

Для того щоб оформити книжку, необхідно мати будь-яке посвідчення особи, найчастіше потрібно паспорт, атакож одна фотографія. Далі потрібно здати серію бактеріологічних аналізів в СЕС, а також додаткові аналізи крові, в тому числі і на RW, пройти обов'язкову флюорографію або ж рентген легенів, відвідати всіх профільних лікарів і отримати висновок. Зазвичай така книжка робиться в державній поліклініці близько двох тижнів у міру надходженнярезультатів аналізів і проходження фахівців. У приватних установах все можна значно прискорити.

← П'ять переваг компанії... При Паркінсона допомагає... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен