Головна : Новини

Санітарна книжка: порядок оформлення

, 14:18
0 648

Санітарна або, як її ще називають, медична книжка – дуже важливий документ, який свідчить про здоров'я людини, зайнятого на підприємстві, пов'язаному з обслуговуванням людей, а також на інших роботах, що вимагають регулярного проходження профілактичних оглядів. Обов'язковим є для працівників дитячих установ, фармакологічних виробництв, підприємств харчування, медичних, а такожкомунальних установ, а також інших підприємств, на яких передбачено обов'язкове проходження оглядів.

Така книжка потрібна для того, щоб убезпечити оточуючих споживачів, які користуються послугами чи продукцією підприємства, від спалаху якого-небудь захворювання, а також для того, щоб попередити розвитокпрофесійних хвороб. У медкнижку відображаються всі дані про щеплення, аналізи, а також проходження огляду у лікарів, при цьому така книжка підлягає обов'язковому контролю з боку СЕС.

Така книжка обов'язково оформляється, якщо законодавством передбачено проходження медогляду на якому-небудь предприятиі. Оформлення книжки буває первинним, коли такий серйозний медогляд працівник проходить один раз, а також повторним, коли потрібно регулярне проходження огляду у фахівців, приблизно кожні півроку.

Для того щоб оформити книжку, необхідно мати будь-яке посвідчення особи, найчастіше потрібно паспорт, атакож одна фотографія. Далі потрібно здати серію бактеріологічних аналізів в СЕС, а також додаткові аналізи крові, в тому числі і на RW, пройти обов'язкову флюорографію або ж рентген легенів, відвідати всіх профільних лікарів і отримати висновок. Зазвичай така книжка робиться в державній поліклініці близько двох тижнів у міру надходженнярезультатів аналізів і проходження фахівців. У приватних установах все можна значно прискорити.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ