здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

При Паркінсона допомагає Кабазер

Жовтень 29 2014

У цьому винна спадковість. Принаймні, так стверджують медики: до заболЕван паркінсонізмом схильність мають ті, у кого в роду були подібні випадки. Всі ті хвороби, які відносяться до групи нейродегенеративних уражень головного мозку, можна віднести до розряду « це у мене від бабусі & raquo ;.
Ще звинувачувати можна вік. Перші ознаки хвороби Паркінсона починаються з 50-60 років, і далі недуга неухильноале прогресує. З одного боку, на тобі, дожилися! А з іншого, ще б жити і жити … Та тільки хвороби не дають. &Nbsp; Порушується координація рухів, тремтять руки, ноги і підборіддя, при цьому тіло сковано так, що кожен жест приносить муки. При ходьбі втрачається центр ваги, і кожен крок чреватий падінням. І тремтить людина як осиковий лисицьт на вітрі – &Nbsp; стає немічним і вразливим,   нездатним до елементарних дій.

Картину доповнюють як би застигле обличчя, невиразна мова і слиновиділення, розлади вегетатіка. Пам'ять і інтелект зберігаються на початку хвороби, але поступово сповільнюється мислення, знижується увага і пропадаєт інтерес до життя. Долею багатьох людей, які захворіли Паркінсоном, стає хронічна депресія.

Весь цей раздризг організму – наслідок того, що нервові клітини головного мозку втратили свою колишню силу і вже не можуть правильно реагувати на всілякі імпульси. Мозок ніби втрачає гальма, і руховіреакції стають хаотичними. &Nbsp; Причиною таких принципових збоїв у роботі організму, званих хворобою Паркінсона, є порушення кровообігу головного мозку, яке розвивається через віковий склерозу судин. &Nbsp;

Загальний стан організму і спосіб життя безпосередньо впливають на можливість развітія захворювання. Крім спадковості і віку появи паркінсонізму сприяють травми голови, всілякі застуди та стреси, а також отруєння побутовою хімією і паразити. Хвороба вражає і чоловіків, і жінок з однаковим ступенем імовірності. &Nbsp;

І схильними хвороби Паркінсона виявляються самі разние люди – ні високий соціальний статус, ні хороший достаток, ні навіть світова слава НЕ уберігають людину від будь-якої недуги. &Nbsp; Папа Римський Іоанн Павло II, Моххамед Алі і Майкл Фокс – такі ж жертви паркінсонізму, як і прості смертні.  
Хвороба, названа ім'ям лікаря, вперше описав її в XIX столітті, продовжує хватать своїми тремтячими лапами ще недавно здорових і сильних людей. І лікарі наполегливо шукають засоби, здатні попередити і перемогти хворобу Паркінсона, сповільнити її розвиток, зняти ступінь вираженості основних негативних симптомів. &Nbsp;

Препарат італійської компанії PFIZER під назвою широко використовується в странах Європи для лікування хвороби Паркінсона. Лікування препаратом дає добрі результати і суттєво покращує якість життя багатьох літніх людей.

Основним активною речовиною препарату є каберголін, його дія спрямована на вирівнюванні реагування головного мозку на ті чи інші імпульси. Препарат существенно знижує симптоматику паркінсонізму і уповільнює його прогресування.  

можна за власною   ініціативою, але бажано, щоб цей препарат призначив лікар. Істотних побічних ефектів при лікуванні препаратом не відзначалося.

← Санітарна книжка: порядок... Косметика Аква Мінерал... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен