Головна : Новини

При Паркінсона допомагає Кабазер

, 18:09
0 1318

У цьому винна спадковість. Принаймні, так стверджують медики: до заболЕван паркінсонізмом схильність мають ті, у кого в роду були подібні випадки. Всі ті хвороби, які відносяться до групи нейродегенеративних уражень головного мозку, можна віднести до розряду « це у мене від бабусі & raquo ;.
Ще звинувачувати можна вік. Перші ознаки хвороби Паркінсона починаються з 50-60 років, і далі недуга неухильноале прогресує. З одного боку, на тобі, дожилися! А з іншого, ще б жити і жити … Та тільки хвороби не дають. &Nbsp; Порушується координація рухів, тремтять руки, ноги і підборіддя, при цьому тіло сковано так, що кожен жест приносить муки. При ходьбі втрачається центр ваги, і кожен крок чреватий падінням. І тремтить людина як осиковий лисицьт на вітрі – &Nbsp; стає немічним і вразливим,   нездатним до елементарних дій.

Картину доповнюють як би застигле обличчя, невиразна мова і слиновиділення, розлади вегетатіка. Пам'ять і інтелект зберігаються на початку хвороби, але поступово сповільнюється мислення, знижується увага і пропадаєт інтерес до життя. Долею багатьох людей, які захворіли Паркінсоном, стає хронічна депресія.

Весь цей раздризг організму – наслідок того, що нервові клітини головного мозку втратили свою колишню силу і вже не можуть правильно реагувати на всілякі імпульси. Мозок ніби втрачає гальма, і руховіреакції стають хаотичними. &Nbsp; Причиною таких принципових збоїв у роботі організму, званих хворобою Паркінсона, є порушення кровообігу головного мозку, яке розвивається через віковий склерозу судин. &Nbsp;

Загальний стан організму і спосіб життя безпосередньо впливають на можливість развітія захворювання. Крім спадковості і віку появи паркінсонізму сприяють травми голови, всілякі застуди та стреси, а також отруєння побутовою хімією і паразити. Хвороба вражає і чоловіків, і жінок з однаковим ступенем імовірності. &Nbsp;

І схильними хвороби Паркінсона виявляються самі разние люди – ні високий соціальний статус, ні хороший достаток, ні навіть світова слава НЕ уберігають людину від будь-якої недуги. &Nbsp; Папа Римський Іоанн Павло II, Моххамед Алі і Майкл Фокс – такі ж жертви паркінсонізму, як і прості смертні.  
Хвороба, названа ім'ям лікаря, вперше описав її в XIX столітті, продовжує хватать своїми тремтячими лапами ще недавно здорових і сильних людей. І лікарі наполегливо шукають засоби, здатні попередити і перемогти хворобу Паркінсона, сповільнити її розвиток, зняти ступінь вираженості основних негативних симптомів. &Nbsp;

Препарат італійської компанії PFIZER під назвою широко використовується в странах Європи для лікування хвороби Паркінсона. Лікування препаратом дає добрі результати і суттєво покращує якість життя багатьох літніх людей.

Основним активною речовиною препарату є каберголін, його дія спрямована на вирівнюванні реагування головного мозку на ті чи інші імпульси. Препарат существенно знижує симптоматику паркінсонізму і уповільнює його прогресування.  

можна за власною   ініціативою, але бажано, щоб цей препарат призначив лікар. Істотних побічних ефектів при лікуванні препаратом не відзначалося.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ