здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Коли сім'ї може знадобиться сімейний психолог

Листопад 03 2014

Практично всі рослини і живі істоти, включая людини, характеризуються дуалістичної природою, тобто, для виконання головного інстинкту збереження популяції - продовження роду - необхідне поєднання умовно чоловічих і жіночих клітин. Після об'єднання цих двох начал, відбувається зародження, формування, поява на світ нового життя і її подальше зростання до настання самостійності.Тут все залежить від соціальної організації "батьків": деякі види надають потомство самим собі від народження (риби, черепахи), у деяких, вихованням дітей займаються виключно особини жіночої статі (наприклад, леопарди), а деякі види виховують дітей спільними силами батьків і матерів . Так відбувається і у людей, з одним застереженням, щолюдське суспільство, особливо сучасне, куди більш складне з точки зору психологічної організації та функціонування. Взагалі, в природі все має прагнути до гармонії, в тому числі і родина, яка в найпростішому вигляді складається з тата, мами і дитини. Кожен з них - це індивідуальність, зі своїм характером, поглядами і переконаннями, а повпро накладає додаткові умови та обов'язки для кожного з членів сім'ї, в прагненні до гармонійного співіснування. Це вкрай важливо, адже тільки теплі і міцні сімейні відносини є запорукою щасливого життя і кращого розвитку, як сім'ї в цілому, так і окремих її членів. На жаль, ритм сучасного життя, падіння моральних принципов вкрай негативно впливають на взаємовідносини всіх членів сім'ї, підриваючи основу відносин. Тут все залежить, в першу чергу, від окремих членів сім'ї, їх моральної та психологічної зрілості, здатності зрозуміти і вирішити виниклі проблеми самостійно. У разі якщо власними силами цього зробити не вдається, в збереженні нормальних взаімоотношеній і сім'ї в цілому надасть допомогу кваліфікований. Він допоможе вирішити такі найбільш складні питання і проблеми, як: сімейні конфлікти, труднощі виховання дітей, розбіжності, депресії, відсутність мотивації, впевненості в собі, стреси, страхи, недостатнє розуміння сімейних цінностей і принципів організації.

← Поломки пральних машин: не... Як розкрутити сайт за... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен