Головна : Новини

Що таке гістероскопія

, 02:03
0 491

Процес продовження роду є базовим інстинктом для всіх живих істот на нашеї планеті, включаючи, звичайно ж, найбільш розвинене з них - людини. Людська природа дуалистична, тобто, для здійснення функції збереження популяції, необхідне поєднання чоловічих і жіночих статевих клітин. При цьому на "якість" плода прямо впливає якість цих самих статевих клітин, а це, в свою чергу, залежить від здоров'я чоловіка і женщіни. Причому, якщо здоров'я чоловіка впливає на якість переданого генетичного матеріалу, то здоров'я жінки - це запорука його (генетичного матеріалу, плоду) правильного розвитку, і появи на цей світ. Саме тому здоров'я жінки, а саме статеве здоров'я, тобто, нормальний стан і функціонування статевих органів, є основної завданням медицини в цілому і гінекології зокрема. На жаль сучасний спосіб життя б'є по самому хворому місцю, а тому завданням гінекологів стає розробка і впровадження нових, більш інформативних і менш дискомфортних методів діагностики різних патологій статевих органів жінки. Одним з таких методів сміливо можна вважати гістероскопили. Сучасний гістероскоп являє собою телескопічну трубку, яка вводиться в порожнину матки. При цьому дотримується мінімальне її розширення, а то і зовсім відсутня. На кінці гистероскопа, який безпосередньо вводиться в порожнину матки, розташовується міні камера, яка передає зображення на монітор, а також маніпуляційні танструменти. залежить від хворого органу і від фахівця, який буде робити операцію. До речі в Москві гистероскопию можна зробити в Університетській групі клінік "Я здорова". Залежно від маніпуляційного інструменту, все гістероскопи діляться на два базові види:

  • діагностичний - використовується для проведення діагностичного огляду, а також мінімальних хірургічних маніпуляцій (забір біологічного матеріалу, видалення поліпів, синехий та інше);
  • хірургічний - застосовується у разі необхідності проведення конкретних оперативних втручань з мінімізацією дискомфорту (видалення поліпів, міоматозних вузлів, части ендометрію і т.п.).
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ