здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке гістероскопія

Листопад 25 2014

Процес продовження роду є базовим інстинктом для всіх живих істот на нашеї планеті, включаючи, звичайно ж, найбільш розвинене з них - людини. Людська природа дуалистична, тобто, для здійснення функції збереження популяції, необхідне поєднання чоловічих і жіночих статевих клітин. При цьому на "якість" плода прямо впливає якість цих самих статевих клітин, а це, в свою чергу, залежить від здоров'я чоловіка і женщіни. Причому, якщо здоров'я чоловіка впливає на якість переданого генетичного матеріалу, то здоров'я жінки - це запорука його (генетичного матеріалу, плоду) правильного розвитку, і появи на цей світ. Саме тому здоров'я жінки, а саме статеве здоров'я, тобто, нормальний стан і функціонування статевих органів, є основної завданням медицини в цілому і гінекології зокрема. На жаль сучасний спосіб життя б'є по самому хворому місцю, а тому завданням гінекологів стає розробка і впровадження нових, більш інформативних і менш дискомфортних методів діагностики різних патологій статевих органів жінки. Одним з таких методів сміливо можна вважати гістероскопили. Сучасний гістероскоп являє собою телескопічну трубку, яка вводиться в порожнину матки. При цьому дотримується мінімальне її розширення, а то і зовсім відсутня. На кінці гистероскопа, який безпосередньо вводиться в порожнину матки, розташовується міні камера, яка передає зображення на монітор, а також маніпуляційні танструменти. залежить від хворого органу і від фахівця, який буде робити операцію. До речі в Москві гистероскопию можна зробити в Університетській групі клінік "Я здорова". Залежно від маніпуляційного інструменту, все гістероскопи діляться на два базові види:

  • діагностичний - використовується для проведення діагностичного огляду, а також мінімальних хірургічних маніпуляцій (забір біологічного матеріалу, видалення поліпів, синехий та інше);
  • хірургічний - застосовується у разі необхідності проведення конкретних оперативних втручань з мінімізацією дискомфорту (видалення поліпів, міоматозних вузлів, части ендометрію і т.п.).
← Діагностика хребта за... Противірусний препарат... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен