здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Противірусний препарат "Протефлазід"

Листопад 25 2014

Сучасне суспільство, незважаючи на фантастичний, з токуляри зору навіть двадцятирічної давності, рівень розвитку (як науково-технічний, та і медичний), все одно схильне вірусних захворювань. Якщо порівняти статистику, то рівень захворюваності напевно буде вище, ніж років двадцять тому. Це прямий наслідок еволюції не тільки людини, але і вірусів, які в умовах, коли людина ведет вкрай згубний спосіб життя, знаходять свої жертви з підвищеною частотою. Ще більш драматичною виглядає ця ситуація, наприклад, для України (так, втім, і для всього пострадянського простору), яка, мало того, що не володіє досить розвиненою медициною, так ще й відчуває на собі наслідки Чорнобильської катастрофи. В умовах, коли прорганизме більшості громадян свідомо ослаблений, потрібно застосування противірусних препаратів для купірування епідемічного масштабу захворювань. Вітчизняна фармакологія в цьому плані може похвалитися новим противірусним ліками Протефлазід (детальніше читайте на сайті:). Він надає системний вплив на організм і, що чималаажно, має рослинне походження, що дає можливість досягти необхідного ефекту без ризику пригнічення імунітету. Протефлазід клінічно активний відносно вірусів герпесу, гепатиту, ВІЛ. Его дія спрямована на пригнічення вірусних ферментів (ДНК-полімераза, нейрамінідаза і т.п.) і, отже, блокування розмноження вірусів. Крім того, Протефлазід є стимулятором вироблення базового інтерферону людини, що прямо сприяє зміцненню імунітету і стійкості до вірусних інфекцій.

← Що таке гістероскопія Секрети збереження... 
Переглядів: 350
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен