Головна : Новини

Тести на вагітність і Прегніл

, 11:03
0 792

До нещастя, в сучасному світі все більше пар стикається з проблемами при зачАтіі дитини. Довгоочікувана вагітність так і не настає з безлічі причин. Одна з них — недолік певних жіночих статевих гормонів. Овуляція не може відбутися через те, що яйцеклітина не дозріває. У цьому можуть допомогти спеціальні курси застосування препаратів, наприклад, використовується для цих цілей Прегніл. Іноді також назначає підтримуюча терапія. Все це сприяє якнайшвидшому зачаття дитини і сприятливому виношування.

Як застосовується Прегніл?

Прегніл, по суті, це хоріонічний гонадотропін людини. Гормон, який зазвичай виділяється у вагітних жінок. Але вони не є єдиніми, кому він призначається. Його прописують і чоловікам, і навіть дітям, розрізняються мети застосування. Для жінок Прегніл призначається під час планування вагітності. Препарат виступає як допоміжний засіб перед штучним заплідненням. Він стимулює роботу яєчників або підтримувати лютеиновую фазу місячного циклу. Тільки лікар визначаєт дозування і тривалість курсу лікування. Ні в якому разі не можна самостійно приймати рішення про застосування препарату. Якщо ж ви все ж вирішили самостійно Прегніл купити, то слід знати, що вводити його потрібно внутрішньом'язово. Його можна приймати один раз, або кілька разів, роблячи перерви на кілька днів.

Що робити далі?

Максимальна концентрація хоріонічного гонадотропіну людини відстежується в жіночому організмі через 20 годин після введення препарату. Надлишок ліки виводиться через кілька днів через сечову систему. Чим більше прийнята доза, тим довше Прегніл буде виводитися з організму. Якщо вцей час провести тест на вагітність, він може виявитися хибнопозитивним. Про достовірність результатів можна говорити лише на 10й день після останньої ін'єкції речовини. Лікарі рекомендують робити це не раніше, ніж через два тижні. Не варто турбуватися завчасно. Передчасно зроблений тест може бути і хибнонегативних. Краще провести відразу кілька, в різні періоди часу. Це дозволить визначити ефективність лікування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ