здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Якість знаків дорожнього руху

Січень 10 2015

Сьогодні - вкрай необхідна продукція, яка трапляється повсемісцево. Усюди, де є дороги і повідомлення, де йде взаємодія між водіями та пішоходами, або окремими автомобілями, потрібна ретельна регуляція всіх процесів і контроль.

Для того, щоб уникнути ризику ДТП, і існує різне обладнання, призначене саме для цих цілей. Категорії указатлей мають не так багато варіантів, в них розбирається кожен, зацікавлений в безпеці. Основними значеннями, якими оперують ці символи, є наступні:

  • попередження про небезпеку або ті чи інші явища;
  • пріоритет повороту, шляхи, черговість пересування;
  • заборона якихось дій, гальмування, розвитку швидкості;
  • припис певних подій, рішень, вибору;
  • особливу інформування;
  • інформаційний зміст;
  • сервісні услуги;
  • таблички та додаткова інформація.

  У кожного з них є свій дизайн, той, хто розбирається, зрозуміє, про що йдеться, відразу. Трикутні, круглі, прямокутні обриси позначень відносяться до різних варіантів подачі відомостей. Так, біло-блакитні елементи зазвичайнесуть виключно інформативний характер, тоді як запобіжну властивість є у знаків з червоною окантовкою.

Якісні аналоги виробляються з сучасного сировини. Стандартизована графіка наноситься висококласними порошковими фарбами. Всі повідомлення, які можна надсилати учасникам пересування, будутьпомітні здалеку завдяки застосуванню окрашивающих речовин, що містять світловідбиваючі елементи.

Російська Федерація дотримується спільної європейської системи, кожна держава має свої незначні доповнення та відмінності. Всі нюанси повинні відповідати Віденської конвенції, за результатами якої вже багато роківрегламентують ці схеми.

Малюються символи трафаретним способом на жерстяної основі. Зі зворотного боку кожна деталь в обов'язковому порядку робиться без блиску, щоб не було сторонніх відблисків для фар їдуть назустріч автомобілів.

Краї листа зазвичай два рази загортаються, по-первих, для додаткової міцності, по-друге, для меншої небезпеки в разі падіння такої конструкції. Кант не повинен бути гострим, це загрожує травмами. Всі заходи для посилення кожного закріплення робляться під   час установки, кріплять виріб за допомогою хомутів до спеціальних стовпів. Від якості розміщення залежить і термін служби.

← Що таке гель лак Як провести хімічну... 
Переглядів: 326
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен