здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке білірубін?

Січень 20 2015

Білірубін - пігмент, який утворюється після розпаду гемоглобіну, який міститься в жЛЧІ і сироватці крові. Якщо підвищений пігмент білірубіну, може розвинутися жовтяниця. При руйнуванні   еритроцитів відбувається звільнення гемоглобіну, після чого він перетворюється в білірубін. Той, що був утворений тільки що з гемоглобіну дуже шкідливий для організму і називається прямим. Непрямим білірубіном є дуже отруйною і токсичним, кіторий утворився з гемоглобіну. Визначають білірубін по біохімічному аналізу з вени на голодний шлунок. Нормою білірубіну є від 8,5 до 20,5 мкмоль на 1 літр (непрямий   – 17,1 мкмоль на 1 літр, для прямої - до 4,3 коль на 1 літр). Причинами підвищення білірубіну є прискорене руйнування еритроцитів у крові, порушення процессе переробки його в печінці, а також порушення в жовчному відтоку. При високій швидкості руйнування еритроцитів - зростає гемоглобін, а потім і білірубін. Непрямий білірубін підвищується якщо присутній гемолітична анемія, що відчуватися під лівим ребром через   збільшення селезінки і протікає з підвищеною температурою тіла і сеча при повом темніє. Важливу роль у процесах обміну білірубіну відіграє печінка, при хворобах якої непрямого виду   НЕ знешкоджується і можуть розвинутися вірусні гепатити різних видів, після чого розвивається цироз і далі рак печінки. Ще однією причиною може бути спадковість, при якій організму не вистачає ферменту печінки - глюкуронілтрансферазий. Також білірубін може підвищитися через порушення жовчних відтоків або з жовчного міхура.

← Народні засоби для... Що являє собою кредит під... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен