здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що являє собою кредит під заставу ПТС

Січень 20 2015

У нашому динамічному світі, людина має куди більше можливостей длясамореалізації, втілення власних ідей та отримання прибутку від цієї діяльності. Простіше кажучи, сьогодні кожен бажаючий може зайнятися бізнесом, що приносить не тільки задоволення, але й прибуток. Розпочати свою справу природно непросто і спочатку доводиться хапатися за будь-яку можливість, щоб заробити авторитет і сколотити необхідний для розку капітал. Природно, для цього необхідні гроші, яких часто немає, особливо в найпотрібніший момент. Вирішити цю проблему можна позичивши гроші у кредитора. У цьому випадку у вас є два варіанти: позичити в гроші в банку або позичити їх у приватних кредитних організацій (ломбардів). У першому випадку, доведеться підписувати купу документів, побратимь довідки про доходи і витратити то дорогоцінний час, який спливає. Другий випадок надає можливість практично моментального отримання мікрокредиту в заставу під певні гарантії. В якості їх, останнім часом особливо широко використовується ПТС - паспорт транспортного засобу. До речі, в Москві кредит під можна взяти компанії « Стандарт Партнер & raquo ;. Схема здійснення даної кредитної операції досить проста: потенційний позичальник, оформлюючи кредит в автоломбарді, залишає заставу у вигляді ПТС та дубліката ключів автомобіля. При цьому він зберігає можливість використовувати свій транспортний засіб за призначенням. Застава ПТС - це гарантія того, позичальник не буде намагатисяухилитися від виконання кредитних зобов'язань (скажімо, продати автомобіль і сховатися). Природно, в заставу може бути залишений і сам автомобіль, наприклад, на автостоянці ломбарду. У цьому випадку позичальник може розраховувати на більш високий розмір кредиту, що іноді досягає вартості самого автомобіля.

← Що таке білірубін? Причини появи надмірної... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен