Головна : Новини

Причини появи надмірної ваги і методи боротьби з ним

, 17:20
0 401

Надмірна вага - це як аномальні зайві жировие відкладення, які можуть нашкодити власному здоров'ю. У 2008 році серед дорослих і дітей у віці 20-ти років і старше страждали від цієї проблеми близько 1,4 мільярда чоловік. 65% населення планети живуть в країнах, де цей показник призводить до смерті. У 2013 році 42 млн дітей до 5 років мають надлишкову вагу або ожиріння. Ожиріння способствует притоку доступних вуглеводів, надлишок яких залишаються в організмі у вигляді жирової тканини. Ожиріння відбувається в наступному порядку:

  1. Порушення рівноваги між їжею і витраченої енергією;
  2. Порушення в системі підшлункової залози, печінки, тонкого і товстого кишечника.

Центральним ожирінням називається надлишок жирових відкладень в районі живота. Воно вважається найбільш небезпечним і пов'язане з ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, підвищення тиску, цукрового діабету. Хворим на цей фактор вважається людина, коли відношення об'єму талії до об'єму стегон перевищує 0,8 для жінок або 0,95 для чоловіків.

Патологічне ожиріння пов'язане з порушенням в ендокринній системі людини, коли відбувається порушення жирового обсягу. Надмірна ваги також впливає на поширення жирової тканини, (м'якість, пружність, розтягнення, целюліт). На сьогодні є багато способів, які допоможуть вам прибратить, більш детально читайте на сайті: metodu-lechenia.net.

 

Щоб знизити свій небажаний вагу, не включаючи медикаментозні препарати, необхідно дотримуватися кількох дуже простих і дають результат правил:

  • дотримуватися режиму дня;
  • стежити за своїм раціоном;
  • стабілізувати психічний стан;
  • фізичні навантаження.

На даному етапі велику роль відіграє психологічний фактор. Харчові стереотипи, вживання багато жирної їжі, жаренной, дуже щільне переїдання   по кілька разів на день і тут же організм при такому розкладі одразу відкладає жир про запас. Заїдання стресу, багато людей різні проблеми заїдають тістечками різними. Проблема самооцінки "не зміг", "не досяг" наводить боротьбу   до поразки. Працюючи із зайвою вагою потрібно приділяти всім аспектам цієї проблеми.Тільки хороший і правильний підхід дає позитивний результат. Правильний настрій допоможе впоратися з цим завданням і привести вагу в норму нормального життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ