Головна : Новини

Що таке варикоз і як йому запобігти

, 16:11
0 638

Організм людини влаштований таким чином, що його нормальне і тривале функціонування возможнпро при нормальному рівні обмінних процесів, які, в свою чергу, забезпечуються цілком певними факторами ззовні. Іншими словами, нормальний обмін речовин можливий тільки тоді, коли в організм регулярно надходить достатня кількість необхідних поживних речовин, вітамінів, мінералів та інших мікроелементів, прямо беруть участь і регулирующих обмінні процеси, а також сам організм має достатній рівень фізичної активності.

Ключовим у цьому виразі є саме слово "достатній", тобто не більше і не менше, оскільки і брак фізичної активності (наприклад, така поширена сьогодні, "сидяча робота"), і її надлишок (например, професійне і надмірне заняття спортом і подібними видами активного дозвілля) в кінцевому підсумку грають однаково плачевну роль. Найбільш поширеним проявом подібного дисбалансу активності та харчування є варикоз або варикозне розширення вен. До речі, про те ви можете прочитати на сайті varicoze.ru.

За статистикою світових організацій, більше 60% чоловіків і понад 85% жінок страждають або знаходяться в потенційній групі ризику розвитку варикозу. Також варикоз має достатньо градуйоване поширення на професійному рівні, тобто, ризик розвитку варикозу більш високий у людей, специфіка робочої діяльності яких передбачає долговременное знаходження на ногах. Крім цього, виходячи з того ж принципу можна з упевненістю говорити про те, що потенційними кандидатами на набуття варикозу є люди із зайвою вагою (у тому числі, і жінки в період вагітності), оскільки це значна зайве навантаження на ноги, а значить і на судини в них розташовані. Ну і звичайно жне слід забувати про такий важливий для всього організму моменті, як харчування. Справа в тому, що з продуктами харчування в організм потрапляють необхідні мікроелементи, надлишок або недолік яких прямо впливає на стан і роботу всіх компонентів організму.

Якщо мова йде про варикозі, то недолік необхідних мікроелементов і надлишок токсинів і шлаків, позначається на досить хиткому рівновазі між клітинами судинних м'язів, еластичними волокнами стінок судин і колагеном. Як наслідок, втрата еластичності і пружності стінок, зменшення їх товщини і збільшення просвіту, освіта характерних вузликів і т.д. Уникнути проблем із судинами і ефективнимпро протидіяти розвитку варикозу можна дотримуючись той необхідний баланс між харчуванням і фізичною активністю.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ