Головна : Новини

Коли сходить набряк після операції по збільшенню грудей?

, 11:24
0 752

Операція зі збільшення грудей пов'язана з тим, що после неї виникають набряки тканин в області грудних залоз. Це викликає у пацієнток, що зважилися на таку процедуру багато питань. Один з них, коли ці набряки сходять і як можна прискорити цей процес?

Перед тим як зважитися на збільшення грудей операційним методом, жінці важливо усвідомлювати, що і до і після неї частовирішальне значення має повне послух пацієнтки тим рекомендаціям, які дає лікар. А це означає, що потрібно обов'язково дотримуватися деяких серйозних правил. Більше того, жінці важливо розуміти, що саме робитиме лікар, щоб не відчувати страху і бути емоційно підготовленою. Більш докладний опис того, як роблять операціюпо збільшенню грудей в Москві можна прочитати тут.

Отже, яких правил важливо дотримуватися після процедури? Перше правило – це постійне носіння компресійного білизни. Його доведеться носити протягом 4-х тижнів не тільки вдень, але і вночі. Для чого це необхідно? В першу чергу це потрібно для того, щоб груди прийняла свою форму. Так як носіння білизни повинно бути безперервним важливо подбати про те, щоб заздалегідь купити не один комплект. Якщо ж вийде так, що носити білизну не представляється можливим (наприклад, його потрібно прати), то жінці потрібно лежати на спині і чекати коли воно просушити.

Вторим важливим правилом, що допомагає зменшити набряки і прискорити загоєння тканин – це дотримання режиму відносного спокою. У першу добу жінка буде перебувати в клініці під спостереженням фахівців, у наступні кілька днів краще, щоб вона просто відпочивала вдома без усіляких фізичних навантажень. Щоб зменшити больові відчуття післяоперації потрібно вживати знеболювальні засоби, які прописав лікар. Якщо ж навантаження буде, то набряк може збільшуватися і процес загоєння значно сповільнюється.

Ще один момент – після будь-якого хірургічного втручання не можна піддавати свій організм впливу тепла. А це значить не потрібно хідить в лазню або на пляж. Непослух в даному аспекті також призводить до збільшення набряків і до того, що вони не сходять довгий час.

Якщо дотримуватися рекомендацій лікаря, то набряк може протриматися близько двох тижнів, а після цього часу почне спадати. У тих випадках, коли цього не відбувається жінці важливо звернутисядо хірурга, який робив операцію. Це допоможе уникнути серйозних ускладнень і вчасно отримати медичну допомогу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ