здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Імплантація зубів в Німеччині

Січень 30 2015

Головною ознакою демократичного суспільства є наявність і рРеальний функціонування прав і свобод, закладених в конституції та інших законодавчих актах. Зокрема, це стосується і права на гідне медичне обслуговування з правом самому вибирати лікуючого фахівця і питати з нього ж за його дії. В умовах нашої країни - це вкрай важко (а то і взагалі неможливо), але ж ніхто не забороняє отримувати медичне обслуговування за кордоном, наприклад, у Німеччині. Крім усталеного стереотипу про виняткову якість всього німецького (що, до речі кажучи, зовсім не стереотип, а об'єктивна реальність, зокрема, щодо медицини), тутешні закони і політика самих медзакладів досить ліберальні по відношенню до зарубіжних паціентам, що створює стабільний потік клієнтів. Крім всесвітньо визнаних центрів з лікування серцево-судинних, ортопедичних, онкологічних захворювань, у Німеччині досить сильно розвинена стоматологія. Не дарма ж у відомих стоматологічних центрах Франкфурта, Мюнхена відбою немає від клієнтів. Однією з найбільш затребуваних процедур тут бесспорно є. Випадки відсутності одного або декількох елементів зубного ряду не так вже й рідкісні (особливо в умовах нашої країни), а якісну імплантацію зубів виконати у нас проблематично. Проведення цієї процедури в Німеччині має ряд істотних переваг:

  • більш кваліфікований і ответственний персонал;
  • більш досконала матеріально-технічна база;
  • тільки високоякісні матеріали.
← Коли сходить набряк після... Що таке протезування зубів  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен