здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке протезування зубів

Січень 30 2015

Стоматологічне протезування - це комплексне відновлення повністюью або частково втрачених зубів. Зараз ця технологія дуже поширена і постійно вдосконалюється, досягаючи унікальних цілей і результатів. За допомогою комп'ютерів в сучасній практиці протезування виконуються практично всі етапи, від діагностики, і до виготовлення самих замінюють конструкцій (протезів). Головною інновацією в стоматологичеський ортопедичній практиці є використання тривимірних CAD / CAM програмних продуктів, які дозволяють створювати ортопедичні відновлюють конструкції по тривимірним комп'ютерним моделям. На спеціальному високоточному фрезерному верстаті з ЧПК відбувається випилювання моделі протеза з хорошої кераміки. Завдяки сучасним технологіям,за один сеанс у стоматолога-ортопеда можна зробити протезування відразу декількох зубів.

являє собою окрему частину стоматології, що має свої особливості, прийоми виконання і методики виготовлення протезів. Найбільш часто вживаними видами ортопедичного відновлення зубного ряду є мостове іПластинковий. Мостовидний протез складається з декількох (як правило, трьох) штучних зубних коронок, які закріплюються на суміжних зубах або коренях. До даного виду протезів можна віднести також "адгезивний мостовидний протез", який служить для тимчасового естетичного ефекту напередодні основної ортопедичної маніпуляції. Принципово відличаются від мостовідних пластинкові протези. Пластинкові протези в стоматологічній практиці прийнято також називати Люмініри. За своєю формою, люмініри є зубними пластинками, що встановлюються поверх зуба. Вони захищають його від зовнішнього впливу. Пластинкові люмініри виготовляються з акрилової або нейлонової маси. По конструкції вони бвают повністю або частково знімними Це один з найбільш щадних, малотравматичних способів відновлення зубів. Цей вид протезування використовується в більшій мірі для створення певного естетичного ефекту і застосуємо у випадках, коли відновлюваний зуб ні втрачений. Дуже велику роль у цій нелегкій і відповідальній практиці, залежитьвміла робота лікаря-стоматолога, який зробить все для того, щоб ваша усмішка стала чудово красивою.

За матеріалами: Стоматологічної клініки імплантології і щелепно-лицевої хірургії доктора Бохдама

← Імплантація зубів в... Що являє собою сучасна... 
Переглядів: 346
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен